Popis

Popis hotelu Apartmány Chalupa Tara ***

Poloha

apartmány Chalupa Tara se nacházejí v klidné části horské obce Albrechtice na mírném kopci s překrásným výhledem na Tanvaldský Špičák.

Vybavení hotelu

V objektu je několik komfortně vybavených apartmánů s vlastním vchodem, úschovnou kol a sportovního nářadí.

Ubytování

Apartmán pro 6+1 osob - v přízemí kuchyně s jídelnou, TV - SAT, Wi-Fi, DVD/CD player, ložnice se dvěma lůžky, koupelna, WC, šatna, předsíň se sušákem na boty. Z jídelny po schodech do podkroví, kde jsou dvě dvoulůžkové ložnice. V jedné je možnost přistýlky. Apartmán pro 2 až 4 osoby - osoby bez možnosti další přistýlky. Menší apartmán v přízemí má předsíň, obývací kuchyň s jídelním koutem a rozkládací rohovou sedací soupravou, ložnici s manželskou postelí a výsuvným lůžkem jako přistýlku (190 x 90 cm). Koupelna s masážním boxem, TV-SAT, internet Wi-Fi.

Stravování

Bez stravování.
Možnost vlastního vaření v kompletně vybaveném kuchyňském zázemí každého apartmánu (sklokeramická deska, digestoř, horkovzdušná trouba, varná konvice, kávovar, toustovač, příbory, nádobí) Možnost zajištění večeří v nedaleké restauraci.

Parkování

Vlastní parkoviště - 8 míst k stání.
Větší apartmán - 2 parkovací místa,
Menší - 1 parkovací místo.

Koupání

Tanvald - přírodní koupaliště, 2 km. Jablonec nad Nisou - přehrada a bazén s tobogány, saunou, horkou párou a možností masáží.

Hotely Liberecký kraj