Popis

Popis hotelu Apartmány Costa Rei a Reale Marina

Poloha

apartmány se nacházejí v oblasti Costa Rei, 70 km od Cagliari a 15 km od Villasimius, na jihovýchodním pobřeží Sardinie. Jedná se o nádhernou oblast, porostlou typickou středomořskou vegetací s vilkami s výhledem na moře, průzračným mořem a nádhernou pláží s bílým pískem, dlouhou 8 km. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Ubytování

Apartmány „Costa Rei“ – ve dvou řadách, řada A je od pláže vzdálena max.100- 400 m, řada B pak 500-1200 m. Od nákupního centra jsou vzdáleny 50 – 500 m. Apartmány se nacházejí v samostatných nebo řadových vilkách, zasazených do typické středomořské vegetace, všechny mají kuchyňský kout a sociální zařízení, gril.  Apartmány jsou typu bilo pro 4 osoby – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací část s rozkládacím gaučem, trilo pro 4-6 osob – 2 ložnice, rozkládací gauč v obývací části. Apartmány „Reale Marina“ 950 m od pláže typ  quadrilo D pro 6-8 osob – 2 ložnice (v jedné může být palanda), zvýšené patro se 2 lůžky a rozkládací gauč v obývací části, 7. a 8. lůžko za příplatek.

Vybavení

parkoviště, v blízkosti je obchodní centrum, restaurace, pizzerie, bary, piano bar, diskotéka, kancelář organizující výlety, půjčovna aut, skútrů a kol, potápěčské centrum, lékařská ambulance, lékárna, policejní stanice. Na pláži jsou k zapůjčení kánoe, windsurfing a různé typy lodí. Dále mohou klienti využít možnost hrát tenis, fotbal, jezdit na koních a potápět se. 

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Sardinie