Popis

Popis hotelu Apartmány Doni Holiday **

Info

Check in 11:00-20:00/Check out 9:30-10:30

Poloha

Apartmány Doni Holiday se nacházejí v blízkosti nejdelší písečné pláže v Černé Hoře, známé pod názvem Velika Plaža. Jsou ideálním místem pro strávení pohodové dovolené u moře pro nenáročné rodiny s dětmi, páry, či přátele, kteří ocení pěkné ubytování za nízkou cenu.

Vybavení

Parkování a wi-fi připojení k internetu zahrnuto v ceně. Možnost transferu z a na letiště či zapůjčení automobilu.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v jednoduše zařízených apartmánech typu MONO a BILO. Apartmány mají sdílenou terasu, většinou také sdílenou nebo vlastní kuchyňku. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní. Možnost využití zařízené kuchyňky, či návštěva místních nedalekých restaurací (nejbližší restaurace je vzdálena asi jen 200 m).

Sport

Vyžití v centru města plném zábavy (hlavně v letní sezoně), hezké písečné pláže.

Tipy

Ulcinj: Velmi oblíbené výletní místo pro turisty z celého světa. Je umístěno v nejjižnější části Černé Hory, kde jsou nejkrásnější pláže. Proto je  Ulcinj ideálním místem pro rodiny s dětmi, páry či mládež. Písečné pláže, jako je Velika Plaža a Mala Plaža jsou velmi vhodné pro děti, protože ze začátku není voda hluboká, přístup do moře je pozvolný, takže dává dětem možnost koupání v blízkosti pobřeží a rodiče tak mohou být bez starostí a užít si vysněnou dovolenou bez jakéhokoliv stresu. Město Ulcinj také disponuje velkou škálou kulturních a zábavných akcí, hlavně během léta. Ulice, pláže, restaurace, kluby a diskotéky to jsou vždy plné lidí z celého světa, z různých kultur a národů a všichni mají stejný cíl - zažít zábavné a příjemné chvíle u moře.

Pláž

Písečná: nejdelší ulcinjská pláž Velika Plaža, asi 200 m od apartmánů.

Moře

asi 200 m od apartmánů.

Vzdálenost od centra (metry)

asi 4 000

MONO 3

Obsazenost 3 osoby, apartmán s klimatizací, koupelnou s ručníky, ledničkou, kuchyňkou a terasou.

MONO 3 BM

Obsazenost 3 osoby, apartmán s klimatizací, koupelnou s ručníky, ledničkou, kuchyňkou a terasou s výhledem na moře.

BILO 5

Obsazenost 5 osob, rodinný apartmán s klimatizací, koupelnou s ručníky, ledničkou, kuchyňkou a terasou.

Hotely Ulcinj