50 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Ivica

Poloha

studio se nachází cca 150 m od centra Bašky Vody.

Vybavení

v blízkosti restaurace, pizzerie, směnárna, parkoviště.

Ubytování

klimatizované studio se 2 lůžky a 1 přistýlkou - rozkládacím gaučem, vybaveno sprchou, WC, SAT TV, WiFi, umístěno v přízemí - terasa.

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu se salátovým bufetem a s jedním nápojem ZDARMA - víno, pivo nebo džus.

Pláž

oblázková, vzdálena cca 150 m.

Sport

dle místní nabídky.

Doplňující informace

prodej na vyžádání.

Slevy

Dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie