150 m od pláže | Typ pláže: skalnatá, oblázková, molo

Popis

Popis hotelu Apartmány Jure

Úvod

Dům se nachází v klidné rybářské obci pojmenované podle stejnojmenné dlouhé zátoky Vinišće. Je pouhých 30 m od moře a 70 metrů od první oblázkové pláže. Majitel má vlastní motorový člun, který půjčuje svým hostům. Jeho rodina se již delší dobu zabývá ekologickým zemědělstvím. Obhospodařují kolem 1000 stromů olivovníků, velké vinohrady a řadu zajímavých zvířat o která projevují velký zájem děti jeho letních hostů. Rád Vás pozve na svůj statek do původní kamenné vesnice v kopci nad mořem prohlédnout si koně z ostrova Brač, ovce, kozy, osla atd. Svým hostům nabízí kvalitní domácí víno, rakiji a panenský olivový olej. V domě je celkem 14 lůžek ve třech oddělených jednotkách, dům se však pronajímá pouze jako celek.

Nabízené služby:
Nástup a odjezd:
Vhodný pro:

Parkování:
Pobyt se psy:

Povlečení:
Ručníky:
Toaletní papír:
Gril: Yes
Venkovní sprcha:
Možnosti stravování:
Možnosti zábavy:
Typ pláže:

Kotvení vlastního člunu: Yes
Objekt je vybaven internetovým připojením: Yes
Vzdálenost od moře:
Nejbližší obchod:
Vzdálenost od pláže:
Nepřehlédněte:
Možnost polopenze:
Ostatní služby:
Majitelé v objektu:
Kotvení vlastního člunu:

Vzdálenost od centra: 100 m
Doprava:
APP 14

Umístnění: přízemí, 1. Patro
Typ jednotky: Apartmán
Zobrazit popisek jednotky: 1

POKOJE:

ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 10
francouzská postel: 1
obývací pokoj s kuchyňským koutem:
Vybavení: varná deska plynová, varná deska elektrická, TV, trouba na pečení, satelit, nádobí, mikrovlnná trouba, jídelní kout
Rozloha: 10
koupelna:
Vybavení: WC, vana
Rozloha: 5
terasa:
Vybavení: posezení
Rozloha: 10
ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 9
francouzská postel: 1
ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 9
postel: 2
obývací pokoj s kuchyňským koutem:
Vybavení: varná deska plynová, varná deska elektrická, TV, trouba na pečení, satelit, mrazák, jídelní kout
Rozloha: 16
koupelna:
Vybavení: WC, sprchový kout
Rozloha: 5
ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 12
manželská postel: 1
ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 12
manželská postel: 1
ložnice:
Vybavení: skříň, noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 16
postel: 2
ložnice:
Vybavení: noční stolky, noční lampičky
Rozloha: 8
patrová postel pro: 2
obývací pokoj s kuchyňským koutem:
Vybavení: varná deska elektrická, TV, trouba na pečení, satelit, jídelní kout
Rozloha: 28
Balkon:
Vybavení: výhled na moře, posezení
Rozloha: 13
Internet:
Vybavení: WiFi, zdarma
klimatizace:
Vybavení: za poplatek (viz ceník)
WC:
Vybavení: WC

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.