800 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Apartmány Laura

Popis

Pěkný dům má klidnou polohu cca 500 m od centra a cca 800 m od lanovky s letním provozem. Veřejné koupaliště je také cca 500 m od domu. V domě je recepce, místnost s TV, wi-fi zdarma, kolárna, parkoviště. Všechny apartmány mají koupelnu s WC, vybavený kuchyňský kout (sporák, varná konvice, mikrovlnka) a kabelovou TV.
K dispozici jsou apartmány pro 4-5 osob:
1. apartmán cca 44m2 - dvě dvoulůžkové ložnice, obytná kuchyně s gaučem pro 1 osobu, balkon.
2. apartmán cca 40m2, dvoulůžková ložnice s přistýlkou, obytná kuchyně s gaučem pro 2 osoby.
Apartmán pro 8-10 osob: cca 80m2 – 2xdvoulůžková ložnice, 1x dvoulůžková ložnice s 2 přistýlkami, obytná kuchyně s gaučem pro 2 osoby, balkon.
Pokud budete chtít využívat lanovek s letním provozem, doporučujeme zakoupení Zillertal Aktiv Card, se kterou můžete využívat zdarma 1 lanovku denně, navštěvovat 6 letních koupališť a používat veřejné dopravní prostředky v údolí (cca 63,5 Euro/dospělá osoba/6 dní).

Poznámky

po celou sezonu platí pobyty čtvrtek - neděle, neděle - čtvrtek nebo týdenní pobyty s nástupními dny na ubytování čtvrtek a neděle, v obdobích 18.06.-02.07. a 03.09.-08.10.17 platí 7=6 a 4=3 při pobytech neděle - čtvrtek.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

Hotely Tyrolsko