Popis

Popis hotelu Apartmány Libárdiová

Popis

K dispozici je zahrada, kde můžete relaxovat, pro děti je připravenépískoviště. Termální koupaliště je rozsáhlý, v lese situovaný komplexs celoročním využitím. Zdejší léčivá termální voda blahodárněpůsobí na pohybové ústrojí včetně kloubů a celkovou regeneraci lidskéhoorganizmu. Kromě pobytu na termálním koupališti můžete navštívit vodnídílo Gabčíkovo (18 km), hlavní město Slovenska Bratislavu, Dunajskou Stredu(20 km), Komárno (35 km), hlavní město Maďarska Budapešť a tržištěv Györu v Maďarsku.

V nejbližším okolí se nachází Termální koupaliště Velký Meder – navštivte celoročně otevřený komplex bazénů s vodou z termálních pramenů, jedinečných atrakcí pro děti a relaxace pro Vás.

Ubytování

V apartmánovém domě: Ubytování ve dvoulůžkovém,čtyřlůžkovém a pětilůžkovém apartmánu. Pětilůžkový apartmán seskládá z dvoulůžkové a třílůžkové ložnice. Každý apartmán mávlastní sociální zařízení a kuchyňský kout (plynový sporák, ledničkaa základní nádobí).

V hlavní budově (1. poschodí): Ubytování vedvoulůžkovém, třílůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji. Všechny třipokoje mají vlastní sociální zařízení a pro tyto pokoje je k dispozicivelká společná kuchyň (plynový sporák, varná konvice, lednička aTV/SAT). Ubytování ve čtyřlůžkovém studiu s vlastním sociálnízařízením a kuchyňským koutem.

Slevy

Parkování v uzamykatelném dvoře zdarma. Dítě do 6 let bez nároku nalůžko 80 Kč/noc se dvěma platícími osobami na pokoji.

Bonusy

Sleva 10% na keramické výrobky – platí při každé rezervaci

Hotely Západní Slovensko