300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Apartmány Los Juncos

Poloha:

V jižní části ostrova, 31 km od letiště, přímo v centru letoviska Playa del Inglés.

Vybavení objektu:

Celkem 32 apartmánů je umístěných v čtyřpatrové budově. Hotel má recepci s omezenou provozní dobou, informační servis, možnost připojení k internetu. V zahradě je bazén se sladkou vodou, sluneční terasa s lehátky, sprcha a slunečníky. Přímo u komplexu je zastávka autobusů a taxi.

Apartmán (40 m2):

Dvoulůžková ložnice je oddělena dveřmi, obývací pokoj s pohovkou má integrovaný kuchyňský kout (lednička, kávovar, toustovač atd.), placenou televizi se satelitními programy a trezor. Každý apartmán má koupelnu s WC a terasu s výhledem na bazén. Maximální obsazenost - 3 osoby, na vyžádání až 3 dospělé osoby a 1 dítě. Rovněž na vyžádání jsou apartmány s 2 ložnicemi.

Sport:

Na pláži se můžete věnovat vodním sportům, tenisové kurty jsou k dispozici v hotelu Las Arenas (přes ulici).

Stravování:

V případě zájmu je možno dokoupit si polopenzi, která se podává formou švédských stolů v blízkém Aparthotelu Playa del Inglés.

Obchody:

Obchody, restaurace a bary najdete v těsné blízkosti hotelu. Přibližně 10 minut od hotelu jsou větší nákupní centra Metro a Kasbach.

Pláž:

Jen 300 m od komplexu je vstup na největší písečnou pláž ostrova Playa del Inglés s jemným světlým pískem. Známé písečné duny jsou vzdáleny 35 minut pěší chůze.

Internetové stránky:

www.losjuncos1.com

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Gran Canaria

Informace

časový posun: –1 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština

doba letu: cca 5 hod.

Ostrov Gran Canaria je třetím největším ostrovem Kanárského souostroví. Má tvar kruhu, na severovýchodě je malý poloostrov La Isleta. Hlavní město Las Palmas de Gran Canaria je 8. největším městem Španělska.

národní park a rokle Agaete a Tirajana

velbloudí safari

Ocean Park, Aqualand

Puerto Mogan

Parque Palmitos

duny v Maspalomas

Nejvyšší vrchol je Pico de la Nieves, leží ve středu ostrova. Gran Canaria vypadá jako kuželovitá hora, má spoustu kráterů, hluboká údolí, která se svažují až k moři. Ze severozápadu na jihovýchod ostrov rozděluje centrální horský masív na dvě velmi rozdílná klimatická i krajinná pásma.

Na ostrově Gran Canaria můžete strávit dovolenou dle vašich představ, odpočívat na krásných mořských plážích nebo svou dovolenou pojmout aktivně. Jsou tu skvělé podmínky pro tenis, golf, vodní sporty i rybolov.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Apartmány Los Juncos

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu