Popis

Popis hotelu Apartmány Marko **

Letovisko

Budva láká turisty nejen jako turistické centrum plné atrakcí s dlouhou promenádou a pláží, ale také jako město s nádherným historickým jádrem, jež je obehnáno hradbami a jehož historie je stará až 2600 let.

Poloha

Apartmány se nacházejí 200 m od moderního nákupního centra, cca 300 m od dlouhé písčité, místy oblázkové pláže a 400 m od "starého gradu", jehož návštěvu můžeme každému vřele doporučit.

Ubytování

Nově zrekonstruované čtyřlůžkové apartmány, vybavené vlastním sociálním zařízením, kuchyňským a jídelním koutem, TV, Wi-Fi připojením k internetu, žehličkou, žehlícím prknem, fénem a balkónem či terasou s výhledem na město.

Stravování

Možnost zajištění polopenze / plné penze v místní restauraci.

Okolí apatmánů

Nedaleko se nachází řada restauraci i obchodů, přitom se vila nachází na klidnějším místě jinak rušného letoviska.

Pláž

Nádherná pláž, která je pokryta hrubším pískem a oblázky. Pláž je dostatečně dlouháBudvanská promenáda a každý si tak najde úsek pláže, jejíž povrch mu nejvíce vyhovuje.

Sport

Na Slovenské pláži je velmi bohatá nabídka sportovního vyžití. Lze zde hrát plážový fotbal i volejbal, kuželky, stolní tenis, půjčit si vodní skútr, zařádit si na vodních lyžích, či si užít různých plážových atrakcí.

Parkování

Zajištěno cca 30 m od apartmánů.

Výlety

V nabídce jsou např. výlety do Boky Kotorské, národního parku Lovčen, Cetinje, klášteru Ostrog, ke Skadarskému jezeru, do černohorských kaňonů (Morača, Tara) či rafting na řece Tara.

Doporučení

Jedinečné letovisko s bohatou nabídkou zábavy. Vhodné především pro všechny milovníky denní i noční zábavy.

Upozornění

Ceny jsou platné při plném obsazení apartmánu.

Hotely Budva