Apartmány Mato

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Žaborić

Apartmány Zaton 4*

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Žaborić
Původní cena
13 348 Kč/os

Cena
10 073 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 290 854
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

- rodinný komplex vhodný pro příjemně prožitou dovolenou - animační programy pro děti i dospělé - pláž vhodná pro děti s pozvolným vstupem do moře - bazénový komplex a dětská hřiště

Obecný popis

apartmány Zaton jsou řešeny formou jednopatrových řadových domků postavených v typickém dalmatském stylu a představují ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Poloha

ubytování leží v borovicovém háji nedaleko pláže. Komplex se nachází přibližně 15 km od Zadaru a cca 2 km od městečka Zaton.

Vybavení

recepce, restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, pizzerie, kadeřnictví, směnárna, sejf, TV místnost, prodejna suvenýrů, internetový koutek, taneční terasa, lékárna, market, bary na pláži, zábavní centrum s živou hudbou, ambulance, parkoviště, bazénový komplex a další.

Ubytování

moderně vybavené apartmány Superior s klimatizací, SAT TV a Wi-Fi (bez garance připojení), sejf, telefon, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, sporák), sprcha, WC, fén.
AP/2+1 - Studio Superior 2+1, cca 25-28 m2 - 2lůžkové Studio Superior se sprchou a WC - denní místnost s pohovkou pro 2 osoby a možností přistýlky, vybavený kuchyň. kout, balkon nebo terasa. AP/4 - Superior 4+0, cca 36-42 m2 - 4lůžkový apartmán Superior se sprchou a WC - 1x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. AP/6+0 - Superior 6+0, cca 56-60 m2 - 6lůžkový apartmán Superior se sprchou a WC - 2x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, balkon nebo terasa.
Apartmány Comfort nabízejí dostatek soukromí a prostoru pro Vaši dovolenou. Jsou vybaveny klimatizací, SAT TV a Wi-Fi (bez garance připojení), sejf, telefon, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, sporák), sprcha, WC, fén. 
AP/2+1 - Studio Comfort 2+1, cca 25-28 m2 - 2lůžkové Studio Comfort se sprchou a WC - denní místnost s pohovkou pro 2 osoby a možností přistýlky, vybavený kuchyň. kout, balkon nebo terasa. AP/4 - Comfort 4+0, cca 36-42 m2 - 4lůžkový apartmán Comfort se sprchou a WC - 1x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa.
AP/5 - Comfort 5+0, cca 36-42 m2 - 5lůžkový apartmán Comfort se sprchou a WC - 1x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a možností přistýlky, vybavený kuchyň. kout, balkon nebo terasa. AP/6+0 - Comfort 6+0, cca 56-60 m2 - 6lůžkový apartmán Comfort se sprchou a WC - 2x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, balkon nebo terasa.
V ceně je zahnuto zapůjčení ložního povlečení (výměna 1x za 7 dní) a ručníků (výměna každé 3-4 dny).

Stravování

vlastní nebo s polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři nápoje v ceně (voda, džus, pivo, víno). Možnost vlastního vaření.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 7 EUR/den
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 15 EUR/den (povolena střední plemena)
- parkování: v areálu zdarma

Sport a zábava

letovisko Zaton nabízí širokou nabídku sportovních hřišť i vodních atrakcí. Bazénový komplex je určen všem věkovým kategoriím pro hrátky i odpočinek. Můžete si zde zahrát basketbal, házenou, plážový volejbal, tenis nebo stolní tenis. Nabízí i velkou řadu vodních sportů jako jachting, windsurfing, vodní lyžování nebo potápění. Je zde možno navštěvovat tenisovou školu, jezdeckou školu, potápěčskou školu a nebo kurzy plavání. V okolí Zatonu je několik upravených cyklostezek.

Pláž

oblázkovo-písčitá pláž, má délku 1,5 km a je obklopena borovými lesy. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná pro děti. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu za poplatek.
Vzdálenost od pláže je cca 100 - 300 m, dle umístění apartmánu.
Přístup na pláž pro handicapované osoby.
Pláž oceněna modrou vlajkou.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • v případě stravování polopenze pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.
  • Poplatek za závěrečný úklid ve výši 50 EUR se hradí na místě. Pokud je úklid bezchybný, poplatek se neplatí.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Apartmány Zaton 4* ****
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Zaton

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 290 854
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány Zaton 4*
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Žaborić

Původní cena
13 348 Kč/os

Cena
10 073 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 290 854

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 073 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
1
4 984 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč