Apartmány Miklos

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár

4/5

Apartmány MIKLOS

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár
Číslo zájezdu: 2 112 635
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

severozápadní Maďarsko, župa Vas, obec Sárvár

Popis

Apartmánový privátní dům, možnost venkovního posezení, gril, parkování ve dvoře. Dům je vzdálen pouhých 300 m od termálních lázní Sárvár.

Ubytování

Ubytování se nabízí v těchto studiích: - studio 2 osoby (přízemí) - pokoj 2 lůžka, kuchyňský kout, sociální zařízení, TV, Wi-Fi připojení zdarma, možnost přistýlky (280,-Kč/noc). Možnost využití společné venkovní terasy v přízemí. - studio 4 osoby (1. patro) – velká obývací místnost 2 lůžka + rozkládací gauč, sociální zařízení, kuchyňský kout, TV, Wi-Fi připojení zdarma, klimatizace (za příplatek na místě 1000,-HUF/den), terasa.

Vzdálenosti

Praha: 422 km Brno: 258 km Ostrava: 420 km České Budějovice: 325 km

Vybavení a služby

Termální lázně a wellness Sárvár nabízí relaxaci na 5 000 m2 (vířivka, fitness centrum, bazény se skluzavkami a bazény určené k relaxaxi). Za poplatek termální komplex nabízí dálnovýchodní a tradiční masáže. V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody - pramen, který zásobuje termální bazény vyvěrá z hloubky 1 200 m o teplotě 43 °C, druhý z hloubky 2 000 m o teplotě 83 °C, jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Saunový svět nabízí relaxi v mnoha rozličných saunách vč. saunových ceremoniálů.

Základní cena zahrnuje

  • studio nebo apartmán / pobyt

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa 1,7Eur/osoba, den

Informace o zájezdu

Pořadatel: Pavel Hégr - ČESTYL, IČ 65852648.
Název hotelu dle pořadatele: Apartmány MIKLOS ***
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Sárvár

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 112 635
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Milan srpen 2018
Kladná receze. Klidná část města,pokoj i sociální zařízení jednoduché ale ůčelné a dostačující pro nenáročné rekreanty.Vše čisté a připravené.Pan... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Apartmány MIKLOS
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár

Cena
3 510 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 112 635

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 510 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč