200 m od pláže | Typ pláže: kamenitá, betonová plata, oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Polynesia

Výhody
  • komplex vhodný pro rodiny s dětmi
  • tematické a zábavní večery
Popis hotelu

komplex vhodný pro rodiny s dětmi. Tematické a zábavní večery.

Poloha

klidná, ve středisku Katoro. Restaurace, bary a obchody cca 100 m. Umag cca 3,5 km.

Pláž

oblázková pláž s koupacími plošinami podle polohy apartmánu/bungalovu cca 200-400 m. Plážový bar. Lehátka na pláži za poplatek (cca 3 €/den).

Vybavení

516 apartmánů a bungalovů. Recepce s trezorem k pronajmutí, minimarket, bar, a-la-carte restaurace, kavárna, pizzerie. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

v jednopatrových až dvoupatrových domcích nebo bungalovech sat. TV, telefon, malý kuchyňský kout (plyn./el. sporák, chladnička, kávovar), vana, WC, balkon nebo terasa. Studia (F1F/F2F/F3F): cca 27 m2, obývací ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma lůžky a pohovkou na spaní. Dvoupokojové apartmány (F1G/F2G/F3G): cca 30 m2, obývací ložnice s pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány (F1H/F2H/F3H/F4H): cca 38 m2, obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové apartmány (F1J/F2J/F3J/F4J/F5J): cca 39 m2, obývací ložnice se 3 místy na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové bungalovy (F1P/F2P/F3P/F4P): cca 30 m2, obývací pokoj se 3 místy na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. Jednopokojové bungalovy (F1R/F2R): cca 17 m2, obývací ložnice se 2 místy na spaní, s terasou. Dvoupokojové bungalovy (F1S/F2S/F3S/F4S/F5S): cca 30 m2, galerie se 2 lůžky, obývací ložnice s pohovkou,1 dvoulůžkový pokoj, s terasou. Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: basketbal, boccia, stolní tenis. Tematické večery, večerní program s živou hudbou. Za poplatek: biliár, půjčovna jízdních kol, tenis, vodní sporty u místních provozovatelů. V okolí sportovní centrum - fotbal, házená, volejbal, basketbal a badminton.

Internet

WiFi na recepci za poplatek.

Děti

miniklub (od 5-12 let, 15.6.-15.9.), dětský animační program (15.6.-15.9.), dětské hřiště, samostatný dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 13 €/den, pouze psi a kočky do 10 kg, pouze na vyžádání, zakázaný vstup do restaurace; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, závěrečný úklid, lázeňskou taxu, veškeré prádlo. Ručníky a osušky (výměna 2x týdně); příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; začátek/konec nájmu: 15/10 h.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 20% sleva při rezervaci do 31.1.2017 a 15% sleva při rezervaci do 15.3.2017.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Istrie