Apartmány Polynesia Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Katoro

3/5

Apartmány POLYNESIA

    Chorvatsko, Istrie, Umag, Katoro
Číslo zájezdu: 2 291 178
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
popis

pláž prírodná kamenistá 100-300 m, 3 km severne od Umagu v stredisku Katoro. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Vybavenie

klimatizovaná recepcia, bazén pre dospelých aj deti, detské ihrisko, zmenáreň, trezor, tanečná terasa, reštaurácia, kaviareň, pizzeria, market. Ležadla pri bazéne zdarma. V blízkosti vodné športy, športové ihriská, požičovňa bicyklov - aj elektrických. Pes povolený. Internet v recepcií zdarma. Detská postieľka zdarma. Parkovanie pri apartmánoch.

Ubytovanie

APT 3- 30m2, 2-lôžková spálňa, denná miestnosť s 1 prístelkou, plne vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, balkón alebo terasa. APT 4 - 37m2, 2-lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, plne vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, balkón alebo terasa. APT 5 - 40m2, 2-lôžková spálňa, denná miestnosť väčšinou s rozkladacím gaučom a s 1 prístelkou, plne vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, balkón alebo terasa. ST 3 - jedna miestnosť s 2-3 lôžkami a vybaveným kuchynským kútom,sprcha a WC, SAT TV, telefón, balkón alebo terasa. Bungalov 2 – 2-lôžkové štúdio s kuch. kútom a kúpeľňou, TV SAT, terasa. 17m2 Bungalov 4 – 2-lôžková spálňa + obývacia izba s 2 lôžkami a kuch. kútom, kúpeľňou, TV SAT, terasa. 30m2 Bungalov 4 – 2-lôžková spálňa + obývacia izba s 3 lôžkami a kuch. kútom, kúpeľňou, TV SAT, terasa. 35m2 Prístelky sú vhodné aj pre dospelé osoby.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie (raňajky a večere formou bufetu) v centrálnej reštaurácii.

Poznámka

Poplatky na mieste: - parkovisko 1€ - pes 16€

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • v případě stravování polopenze pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČ 32066589.
Název hotelu dle pořadatele: Apartmány POLYNESIA ***
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Umag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Polynesia Plava Laguna ***
Typ pláže: molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 291 178
dnes 12–18 h

Hodnocení

3/ 5 27 recenzí


Monika červenec 2022
Apartmány. Tak za mě už na toto místo vzivote ne od začátku velké zklamání opravdu velké ubytování jsme měli od 2hodin a ubytovali nás vpul 7... celá recenze


Dony červenec 2022
Katoro. Vše Ok... celá recenze


Iveta září 2019
Aparmany Polynesia Umag. Aparmany Polynesia jsme dostaly jako nahradu za Lanternu Porec. Dva dny pred odjezdem. Bylo nam receno, ze je to tam jeste lepsi. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Apartmány POLYNESIA
    Chorvatsko, Istrie, Umag, Katoro

Cena od
415 EUR/os
(9 926 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 291 178

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
427 EUR
povinný príplatok za polopenziu - osoba
2
182 EUR
povinný príplatok za polopenziu - dieťa 5-13 rokov
0
91 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
9,1 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - osoba
2
18,2 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
18 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
11 EUR
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
12 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR