Popis

Popis hotelu Apartmány Rabac ***

Info

Check in 14:00/Check out 10:00

Poloha

Apartmány ('no name') jsou různě rozmístěné po letovisku Rabac ve vzdálenosti asi do 1 km od centra nejnavštěvovanějšího města východoistrijského pobřeží Rabac. Leží ve stejnojměnné zátoce obklopené bujnou vegetací. V okolí naleznete spoustu rozmanitých zákoutí s krásnými plážemi. Pochutnáte si na místních specialitách v některé z množstva restaurací, pobyt si můžete spestřit i lodním výletem či sportem. Naleznete zde vhodné podmínky pro cykloturistiku, tenis, vodní sporty, jsou zde i 2 sportovní centra. Město vystavěné ve svahu se živí především turizmem.

Vybavení

Standardně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím. Součástí každého studia a apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, klimatizace (na vyžádání, za poplatek), vlastní soc. zařízení, většinou balkon.

Ubytování

Apartmány nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až šestilůžkových studiích a apartmánech, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů, cykloturistika, tenis, 2 sportovní centra. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 200-2000 m od apartmánů.

Moře

200-2000 m od apartmánů.

Vzdálenost od centra (metry)

1000

Další informace

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkové studio s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

BILO 2

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

BILO 3

Obsazenost 3 osoby, 3-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, 4-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

TRILO 4

Obsazenost 4 osoby, 4-lůžkový apartmán se 2 ložnicemi s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

TRILO 5

Obsazenost 5 osob, 5-lůžkový apartmán se 2 ložnicemi s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, 6-lůžkový apartmán se 2 ložnicemi(2 další lůžka v obývacím pokoji) s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Hotely Istrie