Popis

Popis hotelu Apartmány Rabac ***

Info

Check in 14:00/Check out 10:00

Poloha

Apartmány ('no name') jsou různě rozmístěné po letovisku Rabac ve vzdálenosti asi do 1 km od centra nejnavštěvovanějšího města východoistrijského pobřeží Rabac. Leží ve stejnojměnné zátoce obklopené bujnou vegetací. V okolí naleznete spoustu rozmanitých zákoutí s krásnými plážemi. Pochutnáte si na místních specialitách v některé z množstva restaurací, pobyt si můžete spestřit i lodním výletem či sportem. Naleznete zde vhodné podmínky pro cykloturistiku, tenis, vodní sporty, jsou zde i 2 sportovní centra. Město vystavěné ve svahu se živí především turizmem.

Vybavení

Standardně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím. Součástí každého studia a apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, klimatizace (na vyžádání, za poplatek), vlastní soc. zařízení, většinou balkon.

Ubytování

Apartmány nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až šestilůžkových studiích a apartmánech, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní.

Sport

Plážové a vodní sporty, půjčovna loděk a vodních skútrů, cykloturistika, tenis, 2 sportovní centra. V městečku kavárny, restaurace, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: asi 200-2000 m od apartmánů.

Moře

200-2000 m od apartmánů.

Vzdálenost od centra (metry)

1000

Další informace

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkové studio s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

BILO 2

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

BILO 3

Obsazenost 3 osoby, 3-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, 4-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

TRILO 4

Obsazenost 4 osoby, 4-lůžkový apartmán se 2 ložnicemi s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

TRILO 5

Obsazenost 5 osob, 5-lůžkový apartmán se 2 ložnicemi s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, 6-lůžkový apartmán se 2 ložnicemi(2 další lůžka v obývacím pokoji) s kuchyňským koutem, ledničkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Apartmány Rabac ***