Popis

Popis hotelu Apartmány RELAX Podhájska

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Apartmány Relax Podhajská byly zrekonstruovány v roce 2018, nacházejí se nedaleko termálního koupaliště. Toto ubytování je vhodné pro páry každého věku případně pro menší rodiny. Podhajská je ideální na aktivní odpočinek či relax v místním 'Slovenském Mrtvém moři'.

POLOHA

nedaleko centra městečka Podhájská. Nejbližší restaurace je vzdálená 100 m, autobusová zastávka 300 m. Areál termálních lázní je vzdálený 100 m od apartmánů, vchod ze západní strany, který je otevřený během zimní sezóny je vzdálený 250 m, vchod z jižní strany, který je otevřený během letní sezóna je vzdálen asi 550 m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

parkování, hot. trezor, telefon, úschovna kol, možnost zabezpečení masáží, zapůjčení žehličky.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžková studia s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), vybavená kuchyňka s jídelním koutem, pohovka, trezor, TV-SAT, rádio, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

vlastní, vybavená kuchyňka (lednička, sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí).

INDIKACE A LÉČBA

Podhajská - termální koupaliště, lázně, wellness, kouzlo Mrtvého moře na dosah ruky. Místní léčivá voda je vhodná pro léčbu různých kožních onemocnění, nemoci dýchacích cest, bolesti kloubů, poruchy štítné žlázy a cévní onemocnění.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Podhajská - v areálu koupaliště se nachází jak sedací bazény s léčivou termální vodou, tak i bazény pro děti či plavce i neplavce. Bazény fungují i v zimní sezóně. K dispozici je i nové a moderní Wellness Centrum se špičkovým vybavením. Římské lázně - kromě malého plaveckého bazénu jsou celé kryté a tak se hodí jako výborná alternativa k termálnímu koupališti pro případ nepřízně počasí nebo během zimy. Složení a teplota vody jsou stejné jako v Termálním koupališti. Sport: jízda na koních, cyklo a in-line trasy, sjezdové lyžování (lyžařské středisko Pallag, 10 km).

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Západní Slovensko