250 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Rona Volta ***

popis
Zažijte skvělou dovolenou na Istrii! Ubytování v apartmánech Rona Volta***, ubytování v moderně zařízených apartmánech až pro 6 osob, 500 m od pláže
 • 8–10denní zájezd do Chorvatska - Červar Porat
 • Parkování blízko domu
 • Park s dětským hřištěm nedaleko
 • Moderní ubytování, klimatizace, Wi-Fi
 • V místě ubytování půjčovna kol
 • Dobrá dostupnost z ČR
Skvělá letní dovolená v letovisku Červar Porat

Červar Porat turistické přístavní městečko, vzdálené od Poreče cca 5 km, je ideálním místem pro Vaši odpočinkovou rodinnou dovolenou, a to díky velkému množství zeleně, parků a sportovišť. Borovicové lesy, olivové háje a vinice jsou pro oblast Istrie typické. V místní zátoce se nachází přístav s množstvím malých loděk. Členité pobřeží vytváří mělké oblázkové zátoky a četné ostrůvky. Pobřeží lemuje promenáda a centrem města prochází hlavní třída s obchody a restauracemi. Nedaleké město Poreč je střediskem sportu a bujaré zábavy.

Ubytování v apartmánech Rona Volta***

Apartmánový dům leží v centru turistického letoviska Červar Porat. Restaurace a pizzerie je ve vzdálenosti cca 150m, pláž se nachází v dostupnosti asi 500 m. Pláž v oblasti Červar Porat prošla nedávno úpravami. Oblázková pláž disponuje novými plážovými sprchami a kabinkami. Upraven je i vstup do moře, díky kterému je pobyt pro turisty na této frekventované pláži příjemnější. Moderně zařízené apartmány pro 2–6 osob mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Apartmány jsou dále vybaveny klimatizací, SAT/TV a CD přehrávačem. Některé apartmány mají k dispozici také balkon.
Studio 2+2 je vybaveno galerií s francouzským lůžkem, kuchyňským koutem s jídelnou, obývacím pokojem, kde je rozkládací pohovka pro dvě osoby (šířka 140 cm) a vlastním sociálním zařízením.
Apt 2+2 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí s francouzskou postelí, kuchyňským koutem s jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro dvě osoby (šířka 140 cm) a vlastním sociálním zařízením.
Apt 2+2 Comfort s balkonem je vybaven dvoulůžkovou ložnicí s francouzskou postelí, kuchyňským koutem s jídelnou, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro dvě osoby (šířka 140 cm), vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Apt 4+2 s balkonem je vybaven dvoulůžkovou ložnicí s francouzskou postelí, galerií s francouzským lůžkem pro dvě osoby, kuchyňským koutem s jídelnou a obývacím pokojem, kde je rozkládací pohovka pro dvě osoby (šířka 140 cm). Apartmán je dále vybaven dvěma vlastními sociálními zařízeními a balkonem.

Stravování
 • vlastní.
Sport a zábava

V letovisku si můžete vyzkoušet například vodní sporty. U domu se nachází dětské hřiště, půjčovna kol. Okolí nabízí velké množství zajímavých výletů například nedaleké Benátky, Národní park Brijuni, jeskyně Baredino, římský amfiteátr v Pule z 1.st. př.n.l.


Důležité informace
 • Doprava pouze vlastní
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Všechny příplatky se hradí na místě
 • Domácí mazlíček za příplatek 5.90 €/noc na dotaz v CK
 • Dětská postýlka za příplatek 5.90 €/noc na dotaz v CK
 • Check in je nutné provést mezi 16.00 hod. a 20.00 hod.
 • Check out je nutné provést od 8.00 hod. do 10.00 hod.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Istrie