Apartmány Savudrija

  Chorvatsko, Istrie, Savudrija

4/5

Apartmány Savudrija

    Chorvatsko, Istrie, Umag, Savudrija
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Tipy

blízko ČR - rodinné apartmány - skvělé i pro skupiny

Obecný popis

apartmány Savudrija nabízejí ubytování, které je oblíbené u české klientely nejen díky pěknému ubytování a službám, ale také krátké dojezdové vzdálenosti od ČR.

Poloha

řadové domky s apartmány v přízemí nebo patře umístěné v zeleni, ideální pro rodinnou dovolenou nebo skupiny přátel.

Vybavení

v areálu: restaurace, směnárna, sejf, terasa. V blízkosti se nachází Kanegra Fun Resort, koktejl bar, parkoviště.

Ubytování

A2BP2 - APT 2+2, cca 45,5 m2 -2lůžkový apartmán s možností 2 přistýlek se sprchou a WC - 1x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. A4BP2 - APT 4+2, cca 47-57 m2 - 4lůžkový apartmán s možností 2 přistýlek se sprchou a WC - 2x 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. A4TP2 - APT 4+2, cca 75 m2 - 4lůžkový mezonetový apartmán s možností 2 přistýlek se sprchou a WC - 2x 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, terasa. Apartmány jsou vybaveny kuchyň. koutem, sprchou a WC, telefonem, SAT TV, balkonem nebo terasou.

Stravování

vlastní stravování, snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Doplňující informace

dětská postýlka: na zpětné potvrzení, zdarma
domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 13 EUR/den, zákaz pobytu ve společenských prostorách

parkování: v areálu, za poplatek 1 EUR/auto/den

Sport a zábava

v blízkosti: animace, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna kol. Venkovní bazén s mořskou vodou a terasou na opalování v letní sezóně. V blízkosti nuda pláž.

Pláž

kamenitá, oblázková, betonová plata.
Vzdálenost od pláže cca 100-150m, v závislosti na poloze apartmánu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Savudrija ***
Typ pláže: betonová plata, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 047 171
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 6 recenzí


Kóďa červen 2019
Savudrija. Pohoda, pohoda a pohoda... celá recenze


Jan Kohout červenec 2019
Apartmány Savudrija-HR. Skvělá dovča, pěkně jsme si ji užili.... celá recenze


Pája srpen 2017
Pavel s rodinkou. Naše dovolená byla super,moje rodinka si to užila.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-apartmany-savudrija-istrie-chorvatsko-z2047171/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.