200 m od pláže | Typ pláže: molo, oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Sol Polynesia ***

Popis hotelu

Rekreační komplex vhodný pro rodiny s dětmi, oblíbený u našich stálých klientů. Má pro Vás připravené tématické večery.

Poloha

ve středisku Katoro. Umag cca 3,5 km.

Pláž

oblázková pláž s koupacími plošinami podle polohy apartmánu cca 200-400 m. Lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení

516 apartmánů a bungalovů, recepce, supermarket, bar, restaurace, pizzerie, bazén (cca 1000 m2). Lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

v jednopatrových až dvoupatrových domcích nebo bungalovech vana nebo sprcha, WC, sat. TV, telefon, trezor, balkon nebo terasa. Kuchyňský kout. WiFi připojení za poplatek. Studia (F1F/F2F/F3F): pro 1-3 osoby (cca 27 m2). Obývací ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma lůžky a pohovkou na spaní. Apartmány (F1G/F2G/F3G): dvoupokojové apartmány pro 3 osoby (cca 30 m2). Obývací ložnice s 1 místem na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. Apartmány (F1H/F2H/F3H/F4H): dvoupokojové apartmány pro 4 osoby (cca 35 m2), obývací ložnice s 2 místy na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. Apartmány (F1J/F2J/F3J/F4JF5J): pro 5 osob (cca 39 m2). Obývací ložnice se 3 místy na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj. Bungalovy (F1P/F2P/F3P/F4P): dvoupokojové bungalovy, mají obývací pokoj se 2 místy na spaní, ložnici s 2 jednolůžky.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a jiné aktivity

basketbal, boccia, stolní tenis, tématické večery, večerní program s živou muzikou, umělci, v červenci a srpnu. Za poplatek: biliár, půjčovna jízdních kol, minigolf, tenis, vodní sporty u místních provozovatelů.

Pro děti

miniklub (od 5-12 let), dětské animační programy (15. 6.–15. 9. ). dětské hřiště, samostatný dětský bazének.

Další informace

parkování: parkoviště v ceně,
domácí zvíře: cca 13 €/den, pouze na vyžádání v CK.
Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, závěrečný úklid, veškeré prádlo. Ručníky a osušky (výměna 2x týdně).
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.
Začátek/konec nájmu: 15/10 h.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 20% při rezervaci do 31. 3. 2016

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Istrie