Apartmány Stipe

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Dům Stipe

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Biograd na Moru
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

Hostům je k dispozici posezení na terase s grilem, parkování auta ve stínu pod pergolou. Všechny apartmány jsou situovány v 1. nebo 2. patře, pouze studio pro 3 osoby je v přízemí. Pobyt se psem je možný za poplatek 10,- EUR/den. Pro hosty je k dispozici zdarma wi-fi síť. Používání klimatizace je zahrnuto v ceně pronájmu.

Parkování -arantované stání pro 1 auto na apartmán přímo u domu zdarma

Gril: k dispozici zdarma i s posezením

Klimatizace - v ceně

Wi-FI - zdarma

Ubytování

STUDIO pro 2 osoby (S2) – studio v 1. patře s balkónem, klimatizace, manželské lůžko, koupelna/WC a kuchyňský koutek s chladničkou, TV.

STUDIO pro 3 osoby (č. 4) 

– v přízemí domu je k dispozici prostorné studio s vlastním vchodem z předzahrádky, kde mají klienti posezení. 3 lůžka, koupelna se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, klimatizace. Studio je bezbariérové.

APARTMÁ A2+1 pro 3 osoby (č. 5) 

  •  zcela nový apartmán v 1. patře má jednu oddělenou ložnici s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu dospělou osobu nebo eventuelně 2 děti do 10 let, vchod na terasu je z oboumístností, kuchyňský kout s chladničkou, koupelna se sprchou, TV, klimatizace.

APARTMÁ A3+1 pro 3 nebo 4 osoby s 1 ložnicí ve 2. patře (č. 1) 

– rozloha 55 m2, velká ložnice pro 3 osoby, denní místnost s 1 lůžkem a s kuchyňkou, chladnička, koupelna s WC, klimatizace, terasa s posezením.

APARTMÁ A4+1 pro 4 nebo 5 osob se 2 ložnicemi ve 2. patře (č. 2) 

– prostorný byt o rozloze 65 m2, 2 oddělené ložnice pro 2 a 3 osoby, obývací pokoj s kuchyňkou a jídelním stolem, chladnička, klimatizace, koupelna s WC, terasa s posezením.

A4+1 pro 4 nebo 5 osob v 1. patře (č. 3) 

– prostorný apartmán se 2 oddělenými ložnicemi pro 2 osoby, kuchyň s jídelním koutem a chladničkou, možnost přistýlky pro 5. dospělou osobu eventuelně pro 2 děti do 10 let, klimatizace, SAT/TV, koupelna, WC, velká terasa s posezením.

Poloha

Pečlivě udržovaná rodinná vilka se 6 klimatizovanými apartmány se nachází v klidné vilové čtvrti na ulici vedoucí přímo k moři, 350 m od hlavní pláže. Od rušného centra Biogradu je vilka vzdálena 5 minut chůze.

PLÁŽE: 

městská oblázková s pozvolným vstupem do moře (350m), písečná pláž Soline (450m), městský bazén (350m). Možnost koupání na protějším ostrově Pašman, kam odjíždí každou hodinu loď z centra Biogradu.

STRAVOVÁNÍ: 

vlastní stravování nebo možnost dokoupení večeří a polopenze v nedaleké restauraci penzionu Erlić (cca 80m).

SPORT/ZÁBAVA/NÁKUPY: 

tenisový areál s 18 kurty je vzdálen 300 m od apartmánů. Bohatý výběr vodních sportů na pláži, půjčovna kol, šlapadel. U pláže začíná pěší zóna lemovaná spoustou atrakcí a stánků. Rušné centrum se spoustou restaurací, kaváren, obchodů a tržnicí je vzdáleno 5 minut chůze. Obchod s potravinami je 400 m od apartmánů.

Základní cena zahrnuje

  • pronájem apartmánu včetně spotřeby energií a vody, používání klimatizace, závěrečný úklid, povlečení, parking, wi-fi, ručníky (jednorázově na týden / výměna za poplatek)

Základní cena nezahrnuje

  • Místní pobytová taxa: 1,50 EUR/noc/dospělá osoba, junioři 12-18 let: 0,75 EUR/noc, děti do 12 let taxu neplatí
  • 10,- EUR/den – pobyt se psem – pouze malé rasy do 10 kg
  • 20,- EUR/den – polopenze v restauraci Erlić pro dospělou osobu 
  • 17,- EUR/den – polopenze v restauraci Erlić pro dítě do 10 let
  • 17,- EUR/den – večeře v restauraci Erlić pro dospělou osobu 
  • 14,- EUR/den – večeře v restauraci Erlić pro dítě do 10 let

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Název hotelu dle pořadatele: Dům Stipe ***
Lokalita dle pořadatele: Chorvatsko, Biograd na Moru

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Stipe ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 220 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 327 303
dnes 8–18 h

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Dům Stipe
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Biograd na Moru

Cena od
4 760 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 327 303

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
9 520 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč