Popis

Popis hotelu Apartmány Tihi ****

Poloha

Nádherná luxusní vila s bazénem je situovaná v klidnější části letoviska Vodice, které se nachází v Severní Dalmácii. Bazén o rozměrech 8x4 m mohou hosté zdarma využívat.Příjemnou krátkou procházkou se po 5-6 minutách chůze dostanete k vyhlášené oblázkové pláži 'Plava plaža'. Rušné centrum letoviska je vzdáleno zhruba 1 km od vily.

Ubytování

Vila nabízí svým hostům ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech s balkónem nebo terasou s výhledem na moře (možnost přistýlky pouze na vyžádání u CK). Každý apartmán je vybaven moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem a klimatizací. Ve vile je klientům dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Vybavení

Velkou výhodou vily je bazén s lehátky, posezení u bazénu ve stínu a také gril, který mohou hosté vily zdarma využívat.Oplocení celé zahrady s bazénem a posezením jistě potěší všechny hosty.

Pláž

Vila se nachází cca 5-6 minut chůze (500 m) od oblázkové pláže s několika moly. Pláž, která se nazývá 'Plava plaža', je jednou z nejpopulárnějších ve Vodicích.Ve Vodicích najdete větší množství hezkých oblázkových pláží, jejichž hlavní atrakcí je tobogán, dále také jízda na vodním skútru, vodních lyžích či parasailing.Možnost zapůjčení plážového servisu (2 lehátka + slunečník). Samozřejmostí jsou také WC a sprchy.

Stravování

strava vlastní

Plážový servis

Vila se nachází cca 5-6 minut chůze (500 m) od oblázkové pláže s několika moly. Pláž, která se nazývá 'Plava plaža', je jednou z nejpopulárnějších ve Vodicích.Ve Vodicích najdete větší množství hezkých oblázkových pláží, jejichž hlavní atrakcí je tobogán, dále také jízda na vodním skútru, vodních lyžích či parasailing.Možnost zapůjčení plážového servisu (2 lehátka + slunečník). Samozřejmostí jsou také WC a sprchy.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.