Popis

Popis hotelu Apartmány Verbena

Výhody
  • WiFi internet zdarma
  • Klimatizace zdarma
  • K dispozici pračka
  • Výhled na moře z apartmánu
  • K dispozici myčka na nádobí
Nástup a odjezd:
Vhodný pro:
Parkování:
Pobyt se psy:
Povlečení:
Ručníky:
Toaletní papír:
Objekt je vybaven internetovým připojením: Yes
Příjezd k objektu od hlavní cesty:
Příjezd k objektu osobním vozem:
Při cestě na pláž přecházíte rušnou silnici: Yes
Vzdálenost od centra: 300 m
Vzdálenost od moře: 200 m
Vzdálenost od pláže: 200 m
Nejbližší obchod: 15 m
Vzdálenost od první pomoci: 2000 m
Vzdálenost od nemocnice: 2000 m
Vzdálenost od moře cestou: 200 m
Vzdálenost od pláže cestou: 200 m
APP 5+1 '1'

Umístnění: přízemí, podkroví
Typ jednotky: Apartmán
Kouření: povoleno pouze na terase/balkonu
Ubytovací jednotka je orientována: na moře, do ulice
Hosté ubytovací jednotky mohou využívat: společný balkón, společnou kuchyň

POKOJE:

Internet:
Vybavení: WiFi, zdarma
klimatizace:
Vybavení: zdarma
ložnice:
Vybavení: noční lampičky, skříň, noční stolky
Rozloha: 11
manželská postel: 1
Umístění místnosti: přízemí
ložnice:
Vybavení: noční stolky, noční lampičky, skříň
Rozloha: 10
postel: 1
lůžko na rozložení pro: 1
Umístění místnosti: přízemí
ložnice:
Vybavení: noční stolky, noční lampičky, skříň, TV, trezor, klimatizace
Rozloha: 30
manželská postel: 1
Umístění místnosti: podkroví
koupelna:
Vybavení: vana, WC, bidet, zrcadlo, fén, pračka, skříň
Umístění místnosti: přízemí
koupelna:
Vybavení: sprchový kout, WC, fén
Umístění místnosti: podkroví
obývací pokoj:
Vybavení: sedací souprava, pohovka, stůl, TV, satelit, rádio, skříň, klimatizace
Umístění místnosti: přízemí
kuchyně:
Vybavení: kávovar, varná deska elektrická, posezení, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, trouba na pečení, myčka na nádobí, plynová lednička, stůl, jídelní kout, klimatizace
Umístění místnosti: přízemí
Balkon:
Vybavení: výhled na rušnou ulici, lehátka, markýza, výhled na moře, posezení, stůl
Rozloha: 20
Umístění místnosti: přízemí

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.