Popis

Popis hotelu Apartmány Vila More

Letovisko

Letovisko Bečiči se nachází na známé Budvanské riviéře, východně od Budvy, do které je možné dojít po 4 km dlouhé promenádě, jež vede z Bečiči podél budvanské pláže a přístavu až k samotnému starému jádru města.

Poloha

Apartmány Vila More se nacházejí v krásném prostředí letoviska Bečiči, které přímo navazuje na známé turistické letovisko Budva. Apartmány jsou vzdáleny cca 5 minut chůze od krásné, 1800 m dlouhé pláže pokryté hrubším pískem.

Vybavení objektu

Hosté mohou využívat posezení na prostorné terase, gril i stůl na stolní tenis či houpací síť..

Ubytování

Vila disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a dále moderně zařízenými dvou až čtyřlůžkovými studii a jedním pětilůžkovým apartmánem. Všechna studia a apartmány jsou velmi dobře vybavené, mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku, kabelovou televizi a klimatizaci. Hostům je k dispozici také připojení k internetu. Osm studií/apartmánů má výhled na moře.

Pláž

Pláže jsou chloubou letoviska Bečiči. Dlouhá pláž pokrytá hrubším pískem je 1800 m dlouhá a má pozvolný vstup do moře pokrytý oblázky. Jihovýchodně se nachází řada dalších menších pláží, např. 330 m dlouhá pláž Kamenovo mezi Bečiči a Pržnem.

Parkování

ZDARMA přímo u vily More na uzamčeném parkovišti, které zaručuje bezpečí pro Vaše vozidla.

Sport

V Bečiči je k dispozici také celá řada možností sportovního vyžití, např. plážový volejbal, půjčovna loděk, šlapadel, tenisové kurty atd. Na pláži v Bečiči je nabízena také pestrá nabídka vodních radovánek. Ještě více zábavy na plážích nabízí sousední letovisko Budva, do kterého lze dojít po pobřežní promenádě.

Výlety

Vila More je ideálním místem pro plánování mnoha výletů. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí delegát v místě pobytu.

Doporučení

Ubytování v klidné části letoviska, vhodné pro všechny generace.

Upozornění

Ceny jsou platné při plném obsazení studia / apartmánu.