Popis

Popis hotelu Apartmány Vila Nada

Letovisko

Zátoka Mala Luka se rozkládá přibližně 3 km od města Omiš. Své návštěvníky uchvátí především romantickými zákoutími v borových hájích a oblázko-písčitými plážemi s průzračně čistým mořem. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou od vily vzdáleny přibližně 10 minut chůze ve vedlejším Staniči.

Poloha

Vila se nachází na kopci pod silnicí, ale za to s krásným výhledem na moře. Od moře je vzdálena cca 150 m. Vila je v těsné blízkosti zátoky Mala Luka.

Ubytování

Na vile je studio pro 2 osoby, apartmány pro 3, 4, 7 a 9 osob. Hosté mohou využívat velikou s terasu s překrásným pohledem na moře. Terasa je společná s jinými klienty, ale dostatečně veliká pro určité soukromí. Možnost Wi-Fi připojení, klimatizace je ve všech apartmánech mimo přízemí. Apartmány pro 7-9 osob mají dvě sociální zařízení. V ap. LUX pro 7 os. je pračka.

Stravování

Polopenzi je možné zajistit v chorvatské restauraci v zátoce Mala Luka - cca 300 metrů. Stravování Vám zajistí delegát, platba přímo na místě. Orientační cena v přepočtu na koruny je 2.500,- Kč/os. Nápoje se platí zvlášť.

Parkování

Parkování je zajištěno přímo u vily, případně na parkovišti nad vilou.

Pláže

Přírodní pláž, částečně zastíněná zelení se nachází přímo pod apartmánovým domem, ve vzdálenosti cca 150 metrů. K větší pláži s malými drobnými oblázky dojdete asi po 5-ti minutách chůze podél pobřeží v zátoce Mala Luka. Případně se můžete vydat opačným směrem do zátoky Velika Luka.

Výlety

S aktuální nabídkou výletů Vá seznámí delegát v místě pobytu.

Doporučení

Vila Naďa je díky větším apartmánům vhodná zejména pro skupinky přátel a větší rodiny. Výhodou je také veliká venkovní terasa s grilem v přízemi a krásným pohledem na moře. Toto pobytové místo uvítají klienti, vyhledávající klidné a přírodní místo s minimem hostů.

Upozornění

Ceny na osobu jsou platné při plném obsazení studia/apartmánu.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie