Popis

Popis hotelu Apartmány Vila Nada

Letovisko

Zátoka Mala Luka se rozkládá přibližně 3 km od města Omiš. Své návštěvníky uchvátí především romantickými zákoutími v borových hájích a oblázko-písčitými plážemi s průzračně čistým mořem. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou od vily vzdáleny přibližně 10 minut chůze ve vedlejším Staniči.

Poloha

Vila se nachází na kopci pod silnicí, ale za to s krásným výhledem na moře. Od moře je vzdálena cca 150 m. Vila je v těsné blízkosti zátoky Mala Luka.

Ubytování

Na vile je studio pro 2 osoby, apartmány pro 3, 4, 7 a 9 osob. Hosté mohou využívat velikou s terasu s překrásným pohledem na moře. Terasa je společná s jinými klienty, ale dostatečně veliká pro určité soukromí. Možnost Wi-Fi připojení, klimatizace je ve všech apartmánech mimo přízemí. Apartmány pro 7-9 osob mají dvě sociální zařízení. V ap. LUX pro 7 os. je pračka.

Stravování

Polopenzi je možné zajistit v chorvatské restauraci v zátoce Mala Luka - cca 300 metrů. Stravování Vám zajistí delegát, platba přímo na místě. Orientační cena v přepočtu na koruny je 2.500,- Kč/os. Nápoje se platí zvlášť.

Parkování

Parkování je zajištěno přímo u vily, případně na parkovišti nad vilou.

Pláže

Přírodní pláž, částečně zastíněná zelení se nachází přímo pod apartmánovým domem, ve vzdálenosti cca 150 metrů. K větší pláži s malými drobnými oblázky dojdete asi po 5-ti minutách chůze podél pobřeží v zátoce Mala Luka. Případně se můžete vydat opačným směrem do zátoky Velika Luka.

Výlety

S aktuální nabídkou výletů Vá seznámí delegát v místě pobytu.

Doporučení

Vila Naďa je díky větším apartmánům vhodná zejména pro skupinky přátel a větší rodiny. Výhodou je také veliká venkovní terasa s grilem v přízemi a krásným pohledem na moře. Toto pobytové místo uvítají klienti, vyhledávající klidné a přírodní místo s minimem hostů.

Upozornění

Ceny na osobu jsou platné při plném obsazení studia/apartmánu.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Hotely Střední Dalmácie