250 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Vila Željko ***

Letovisko

Někdejší malá rybářská osada patří mezi nejvyhledávanější letoviska Makarské riviéry. Křišťálově čisté a teplé moře, dobré chráněné okolí i výborná zeměpisná poloha v srdci Dalmácie na chorvatském pobřeží Jaderského moře, to vše činí z Bašky Vody ideální turistickou destinaci a Baška Voda je tak správnou volbou pro Vaši letní dovolenou.

Poloha

Apartmánový dům Željko je umístěn v oblíbené a žádané části Bašky Vody, 250 m od moře i centra Bašky Vody.

Vybavení objektu

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové apartmány.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje mají možnost jednoduchého vaření (hrnky, sklenice, příbory, talíře, dva hrnce) a jsou dále vybaveny vlastním sociálním zařízením a balkónem. V každém pokoji je k dispozici ventilátor. Čtyřlůžkový apartmán s oddělenou ložnicí je vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, klimatizací a balkónem. Výhled z balkónů je orientován na Biokovo.

Stravování

Možnost přiobjednání stravy v penzionu Putnik (asi 70 m) za cenu cca 2.450,- Kč/os/týden nebo na hotelu Palloma (cca 250 m) cca 2.350,- Kč/os./týden. Strava se připlácí na místě.

Doprava

Vlastní nebo autobusová. Cena autobusové dopravy se pohybuje od 2.200,- Kč z nástupních míst na Moravě a od 2.400,- Kč z nástupních míst v Čechách. V závislosti na nástupních místech.

Pláž

Pláže jsou většinou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, ve vzdálenosti 250 m od vily. Baška Voda má dvě veliké a pěkně udržované pláže. Na plážích je možnost se osprchovat sladkou vodou. Mimo hlavní pláže jsou zde i menší plážičky pro vyznavače naturismu, především v okolí Baško Polje.

Sport

Letovisko nabízí např. parasailing, volejbal, vodní skútry, lyže, windsurfing, potápění, šnorchlování i jachting. Přímo na plážích si lze zahrát fotbal, malou kopanou, házenou, košíkovou, minigolf. Půjčovny nabízí šlapadla, lodičky, windsurfing, jízdní kola i čtyřkolky. Vyrazit však můžete i na vysokohorské túry či rafty na řeku Cetinu.

Zábava

Každý večer v Bašce můžete strávit na diskotékách nebo tanečních večerech s živou hudbou přímo v centru města.

Výlety

Na místě je možno domluvit se s delegátkou na různých výletech do okolí.

Doporučení

Zejména díky výhodné ceně i poloze je ubytování vhodné pro všechny generace.

Upozornění

Ceny za osobu jsou platné při plném obsazení pokoje.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Střední Dalmácie