Popis

Popis hotelu Apartmány Zambotti

Popis

Jednoduché a funkční apartmány pro 3 až 6 osob.

Vybavení ubytování

kuchyňský kout, lednička, koupelna se sprchou nebo vanou, WC
MONO 3/4 - jedna obytná místnost se dvěma rozkládacími gauči, nebo s jedním rozkládacím gaučem a jednou patrovou palandou, kuchyňský kout, koupelna + WC
BILO 4 – pokoj s manželskou postelí, obývací místnost s jedním rozkládacím gaučem, nebo jednou rozkládací postelí, kuchyňský kout, koupelna + WC. Ve výjimečných případech může být v některých apartmánech typu BILO také 1x rozkládací gauč pro dvě osoby + 1x patrová palanda (např. Rezidence Club House).
TRILO 5/6 - pokoj s manželskou postelí, pokoj s patrovou postelí nebo se 2 samostatnými lůžky nebo mansarda se dvěma lůžky, obývací pokoj s 1 rozkládacím gaučem nebo s 1 rozkládací postelí. Trilo 6 v rezidenci Tonale 3 má patrové postele a některé z nich nemají uzavíratelné ložnice.

Stravování

vlastní

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige