Popis

Popis hotelu Apartment Wallehen

Popis

Apartmánový dům leží nad Saalbachem, cca 200 m od centra. V domě jsou k dispozici 2 apartmány pro 2-4 a dva pro 4-6 osob. V domě je zdarma připojení k wi-fi.
Apartmán pro 2-4 osoby – cca 38m2, předsíň s šatnou, obytná kuchyně (dvouvařič, lednička, kávovar, varná konvice) s gaučem pro 2 osoby a jídelním stolem, koupelna s WC, balkon, TV.
Apartmán pro 4-6 osob – cca 64m2, předsíň s šatnou, kuchyně (sporák, lednička, kávovar, varná konvice), obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby a jídelním stolem, dvoulůžková ložnice, koupelna, WC, balkon, TV.

Poznámky

po celou sezonu platí počet nocí 7 a nástupní den na ubytování sobota.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

Hotely Salcbursko