2200 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Apartments Kolmblick

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Gerlos 600 m, Nákupy: Gerlos 600 m, Resort Nadmořská výška: 1247 m, Lyžařský vlek: 1,2 km, Běh na lyžích: Gerlos 1,2 km, Skibus (další zastávka): 150 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, Topení, Pohovka, Rádio, Telefon, SAT TV, Internet: platí se na místě.

Vybavení apartmánu

Kuchyně; Elektrický / plynový sporák: 4 plotýnky, trouba, kávovar, konvice, mikrovlnná trouba, lednička.

Typy pokojů, apartmánů

4 lůžka 2 pokoje Apt. balkon, ložnice, sprcha / WC, obývací pokoj / ložnice s rozkládací postelí pro dvě osoby, ca. 45 - 50 m2, 6 lůžek 3 pokoje Apt. Balkon, 2 ložnice, 2 x sprcha / WC, obývací pokoj / ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, cca. 60 - 65 m2.

Zahrnuty v bytech

Elektřina, Voda, Topení, Ručníky: Dodáno při příjezdu, Ložní prádlo: Dodáváno při příjezdu, Čajové utěrky, Stolní prádlo: Dodáváno při příjezdu.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Pro děti od 16 let. Sauna: 3 x týdně včetně, Otevírací doba: dle dohody.

Stravování zahrnuto

Žádné jídlo.

Stravování za příplatek

Chléb.

Děti

Dětská postýlka.

Domácí mazlíčci

Euro 10, - za den splatné na místě bez jídla.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Tyrolsko