Hotel Aphrodite Palace

  Slovensko, Střední Slovensko, Rajecké Teplice

5/5

Hotel Aphrodite Palace: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci

    Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Střední Slovensko, Rajecké Teplice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Aphrodite Palace

Luxusní hotel Aphrodite Palace**** je situovaný v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice, které jsou často označovány jako jedny z nejpřitažlivějších slovenských lázní. Leží uprostřed lesů mezi Strážovskými vrchy a Malou Fatrou, cca 15 km od Žiliny. Jako hlavní léčebný prostředek jsou využívány termální prameny o teplotě 38°C s vynikajícími léčebnými účinky. Lázeňský život se zde soustřeďuje do lázeňského domu Aphrodite, který je moderní a přitom starobylý a ve kterém je k dispozici komplexní terapie, vodní a saunový svět. Nedaleko se nachází venkovní termální koupaliště. Hotel Aphrodite Palace je krytou chodbou propojen s hotelem Aphrodite. Hosté tak mohou  absolvovat všechny nabízené léčebné procedury.

Ubytování

Hoteloví hosté se mohou ubytovat v krásných komfortně vybavených pokojích. Součástí pokojů je televize se satelitním přijímačem, telefon, chladnička, trezor, koupelna s WC, fén, papuče a župan. Některé pokoje jsou klimatizované.

Vodní svět

V hotelovém komplexu se nachází vodní svět, jehož součástí je vnitřní relaxační bazén o teplotě 37 - 38 ° C a rehabilitační (plavecký) bazén s vodními tryskami a hydromasážním pultem o teplotě 30,5 - 31,5° C. Venku najdete sedací kruhový bazén (36-38°C) s antickým altánkem vybaven vodními masážními tryskami a rekreační bazén 25 metrů dlouhý s teplotou vody 26-28°C, který je situován uprostřed nádherné antické architektury. Ve vodním světě můžete využívat také tureckou koupel – celotělovou střídavou koupel v horké a studené přírodní termální vodě a rodinný bazén z přírodního kamene s vodopádem a teplotou vody 34-35°C.

Saunový svět

V saunovém světě můžete navštívit parní lázeň - arabskou, bylinkovou, solnou, klasickou finskou saunu i tepidárium. Oblíbenou součástí saunového světa je i prostorná odpočívárna s relaxační hudbou

Indikace

Nemoci pohybového ústrojí, nervové poruchy a nemoc z povolání.

Restaurace a další hotelové vybavení

V hotelu je k dispozici směnárna a trezor v recepci, kavárna a lobby bar, bezplatné WiFi připojení k internetu v celém hotelu a 2 konferenční salonky. Hotelu dominuje velkolepá stylová restaurace

 

Destinace

Lázně Rajecké Teplice jsou často označovány jako jedny z nejpřitažlivějších slovenských lázní. Leží uprostřed lesů mezi Strážovskými vrchy a Malou Fatrou, cca 15 km od Žiliny. Jako hlavní léčebný prostředek jsou využívány termální prameny o teplotě 38°C s vynikajícími léčebnými účinky. Lázeňský život se zde soustřeďuje do lázeňského domu Aphrodite, který je moderní a přitom starobylý, ve kterém je k dispozici komplexní terapie, vodní a saunový svět. Nedaleko se nachází venkovní termální koupaliště.

Právě v Aphrodite je situovaný „Vodní ráj léčivé vody“ sestávající z vodního a saunového světu. Vodní svět tvoří 2 bazény s termální vodou. Relaxační bazén s vodou o teplotě 28°C je výjimečný svým tvarem i vodními atrakcemi - vodopádem a masážními křesílky. V léčebném bazénu s vodou teplou 38°C můžete vsedě odpočívat nebo se nechat masírovat proudem vody. Saunový svět doporučujeme nejen milovníkům sauny. Naleznete zde parní lázeň - arabskou, bylinkovou, solnou, klasickou finskou saunu i tepidárium. Oblíbenou součástí saunového světa je i prostorná odpočívárna s relaxační hudbou.

Lázně Rajecké Teplice jsou oázou odpočinku a relaxace v kombinaci s přírodou, což ocení všichni příznivci lázeňských a wellness pobytů. Z ČR jsou lázně velmi dobře dostupné.

Indikace: nemoci pohybového ústrojí a dýchacích cest, nervové poruchy, nemoci z povolání

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (formou bufetu), neomezený vstup do termálních bazénů, saunového světa, Natural SPA a do hotelového fitness, v den odjezdu možnost využití služeb Termálních bazénů a Saunového světa do 14:00 hod. bez doplatku.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši cca 1 € za osobu a noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Aphrodite Palace: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
  • Místo dle CK: Rajecké Teplice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aphrodite Palace ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 460
dnes zavřeno

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Střední Slovensko

5/ 5 1 recenzí


MB duben 2017
Hotel Aphrodite Palace ****. Celková spokojenost, milý personál, strava dobrá, neomezený vstup do termálů a saun, klid, celkově O.K. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Hotel Aphrodite Palace: Rekreační pobyt s polopenzí 3 noci
    Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Střední Slovensko, Rajecké Teplice

Cena
10 960 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 460

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 960 Kč
příplatek za využití pokoje 1 osobou
0
15 170 Kč
příplatek za konkrétní pokoj, výhled nebo balkón
0
300 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč