150 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Apollo Apartments ***

Pláž

cca 120 m

Poloha

Tento velice oblíbený hotel se rozkládá v zahradě, v samém srdci letoviska Hersonissos, které je proslulé svým nočním životem, bary, obchody a tavernami. Celý hotel je velice moderní a díky své poloze nabízí širokou škálu možností výletů. Hotel se nachází jen cca 120 m od písčité pláže. Cca 60 m od hotelu se nachází autobusová zastávka a nejbližší nákupní možnosti jsou cca po 60m. Od letiště je hotel vzdálen cca 25 km.

Vybavení

K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí s trezory a úschovna zavazadel, výtah, bazén se slunečníky a lehátky, bar, snack bar, restaurace, klimatizace, WiFi zdarma ve veřejných prostorách, parkoviště, směnárna, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

Ubytování se nachází v moderně zařízených apartmánech či studiích v max. 3 poschoďových budovách. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, trezorem, klimatizací, TV a balkonem nebo terasou. K dispozici je také vybavený kuchyňský kout.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, kliamtizace, trezor.

Stravování

All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, odpolední zákusky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Časy a rozsah stravování je plně v kompetenci hotelu.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta