500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Appartementhaus Toni

Výhody
  • bonusová karta Zell am See-Kaprun zdarma
  • bohatá nabídka all inclusive
Popis hotelu

Bonusová karta Zell am See-Kaprun zdarma. Bohatá nabídka all inclusive.

Poloha

na okraji obce. Centrum Kaprunu cca 350 m. Jezero v Zell am See cca 5 km.

Vybavení

hotel se 45 pokoji v hlavní a vedlejší budově (apartmány A2C/A2D, budova cca 30 m), restaurací, barem, terasou a výtahem.

Ubytování

pokoje v hotelu a apartmány (vedlejší budova, cca 30 m) jsou vybaveny sprchou, WC, fénem (pouze pokoje v hotelu), telefonem, kab. TV, pohovkou, malou chladničkou.

Rodinné pokoje (A2B): cca 33 m2, 2-4 osoby, rozkládací pohovka (šířka 1,3 m) a balkon.

Joker dvoulůžkové pokoje (A2S): cca 25 m2, v podkroví. Výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Apartmánový dům Toni (cca 30 m od hlavní budovy).

Třípokojový apartmán (A2C/A3C/A4C): cca 51 m2, 2-4 osoby. Kuchyňka s kuchyňským koutem (2plotýnkový elektrický sporák, kávovar, mikrovlnka, nádobí), 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s 2 lůžky), vana.

Rodinné apartmány (A2D/A3D/A4D): cca 48 m2, 2-4 osoby, ložnice s manželskou postelí a 1x pokoj s 2 lůžky. Jinak jako A2C. Během pobytu nebudou kuchyňky uklízeny, zbytek apartmánu s pravidelným úklidem.

Stravování

all inclusive light. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy do 11.00 h.. Oběd není k dispozici v rámci all inclusive. 15.00-16.00 h. káva, čaj a zákusek. Večeře formou bufetových stolů s hlavním jídlem, saláty, předkrmy a dezerty. 10.00-22.00 h. nápoje (např. stolní voda, cola, pomerančový a jablečný džus, sprite, fanta, káva, cappuccino a různé druhy čaje) formou samoobsluhy v restauraci a od 20.30 h. na baru. Alkoholické nápoje, (např. stolní vína, vybraná kvalitní lahvová vína, točené pivo (ne pšeničné), pálenky, likéry, aj.) jsou servírovány. Služby all inclusive začínají v den příjezdu v 15.00 h. a končí v den odjezdu v 10.00 h. Nutné nosit náramek All inclusive během pobytu. Za poplatek je možné objednat obědový balíček (cca 7 €).

Sport/aktivity

zdarma: fitness (7.00-21.00 h.).

Internet

WiFi v hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: velké relaxační centrum (cca 450 m2) s krytým bazénem (10 x 4 m) otevřeným od 8.00 do 21.00 h. 15.00-20.00 h. sauna, sanarium, parní lázeň, vířivka, infračervená kabina, relaxační sprchy a odpočinková místnost. Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury.

Děti

dětská herna. Dětská postýlka zdarma (nutná rezervace v CK).

Další výhody

bonusová karta Zell am See-Kaprun Card zdarma (polovina května-polovina října., otevírací doby dle počasí): neomezeně v rámci karty: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnkogelbahn, Sonnenalmbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun ke stanici Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, plavba lodí Zell am See - Thumersbach a zpět, vstupné na pláže v Zell am See, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstup do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do přírodního parku Ferleiten, muzeum národního parku Hohe Tauern, muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Vstup do muzea dopravních prostředků ve Vötter. Jednorázově v rámci karty: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahn Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Poštovní autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,15 €/den/os. starší 15 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 31.8.-14.9. denně/1 noc.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko