Popis

Popis hotelu Appartements Jagdhof ***

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Flachau 200 m, Veřejný krytý bazén: Flachau 3000 m, Obchod s potravinami: Flachau 150 m, Veřejný venkovní bazén / jezero: Flachau 3000 m, Vlek: Flachau 400 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka není možná, vana / sprcha / WC, Vysoušeč vlasů, balkón / terasa, Topení, Pohovka, Rádio, Kabelová televize, WLAN: zdarma, Trezor: zdarma.

Typy pokojů, apartmánů

4 lůžka 2 pokoje Apt. Balkon, Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj / ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, vana, WC, vstupní místnost, ~ 50 m2, 6 lůžek 3 pokoje Apt. Balkon, 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj / ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, vstupní místnost, ~ 65 m2, 8 lůžek 4 \u200b\u200bpokoje Apt. Balkon, 3 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj / ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, vana / WC, ~ 130 m2.

Zahrnuty v bytech

Elektřina, Voda, Ručníky, Ložní prádlo, Topení, Čajové utěrky, Stolní prádlo.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness centrum: ~ 300 m2, parní lázeň, sauna, finská sauna, bio sauna, infračervená kabina, relaxační místnost, solárium, tepidárium, zážitek sprchový, softspa.

Fitness a wellness služby na místě

Masáže.

Stravování zahrnuto

Žádné jídlo.

Stravování za příplatek

v ceně ubytování: Snídaně: Euro 9, - na osobu / den, od 5 - 14,9 let Euro 6, - za dítě / den, Polopenze: Snídaně a večeře, Euro 23, - 5 - 14,9 let Euro 14, - za dítě / den.

Zahrnuté aktivity

Fitness místnost, Stolní tenis, Půjčovna kol, denní túry s průvodcem, denní lukostřelba na vlastním hřišti, Nordic Waking, plážový volejbal, jízda na poníku, rybaření u domu, jízda na horském kole, gril s grilem kabina na místě, volný vstup do jezera Flachauwinkel a Reitecksee.

Děti

Dětská postýlka; Playroom: 100 m2 s horolezeckou stěnou a koulí, Dětské hřiště: s trampolínou, skákací hrad a Go-carts, vodní park (50 m2), 2 x týdenní poníka, 5 x týdně program, Horolezectví.

Domácí mazlíčci

Euro 9, - za den splatné na místě bez jídla.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko