Aquapalace Hotel

  Česko, Praha a okolí, Praha

HOTEL AQUAPALACE

    Česko, Praha a okolí, Praha
Původní cena
5 570 Kč/os

Cena
4 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 537
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel je součástí jednoho z největších aquaparků ve střední Evropě, leží v nákupním a zábavním centru Praha-Čestlice, jen 14 km od centra hlavního města, při příjezdu od Brna. Od hotelu je zavedena autobusová kyvadlová linka do stanice metra Opatov a zpět.

Koupání

aquapark Aquapalace je unikátní sportovně-relaxační komplex. Vodní svět o rozloze 9.150 m2 je tvořen několika částmi: Palácem pokladů (bazén s mořským příbojem, vrak pirátské lodi, brouzdaliště, dětské vodní hřiště se skluzavkou, masážní lavice, vířivka), Palácem dobrodružství (šest tobogánů dlouhých až 140 metrů, 3 strmé skluzavky, spacebowl, visuté tobogány, divoká řeka, pomalá řeka vedoucí do jeskyně,..), Palácem relaxu (19 metrů dlouhý plavecký bazén, vířivka, masážní lavice a lehátka na relaxační terase), venkovní zónou (bazén s vířivými lavicemi, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště). Rozsáhlý saunový svět (14 saun), moderní dvoupodlažní fitness, široká nabídka wellness služeb.

Vybavení

restaurace Astra s mezinárodní i českou kuchyní, bar Barracuda, podzemní parkoviště. Hotel má přímý přístup do aquaparku a fitness.

Speciální nabídka

CELODENNÍ VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA AQUAPALACE PRAHA a do fitness centra ZDARMA. LAN a WiFi připojení na internet ZDARMA. Až 2 děti do 14,99 let v rodinném pokoji (se snídaní) ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 28.12.19-2.1.20 3 noci, v období 10.4.-13.4.20 2 noci, v ostatních obdobích 1 noc. Možný pobyt se psy (cca 10 €/noc). Parkování v garáži 10 €/den. Vstup do aquaparku Aquapalace (Vodní svět) a fitness centra: v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hodin a každý další pobytový den pondělí-pátek od 10:00 do 22:00 hodin, sobota+neděle+svátky od 09:00 do 22:00 hod. Poslední vstup do aquaparku je umožněn ve 20:30 hodin.V odjezdový den je vstup do Vodního světa pouze jednorázový tj. není možné z aquaparku vyjít a znovu se do něj vrátit.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 1 a 2-lůžkové pokoje SUPERIOR: možnost přistýlky, hygienické zařízení, minibar, trezor, klimatizace, plazmová TV, LAN a WiFi internet, kávovar a vařič čaje k dispozici na pokoji.
 • Rodinný pokoj: pro 2 dospělé a 2 děti - 1 manželská postel a 1 palanda pro děti (170 cm dlouhá), hygienické zařízení, minibar, trezor, klimatizace, plazmová TV, DVD přehrávač, fén, LAN a WiFi internet, kávovar a vařič čaje k dispozici na pokoji.
 • Stravování: snídaně nebo polopenze dle zvoleného typu pobytu (snídaně formou švédského stolu).
 • Celodenní VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA AQUAPALACE a do fitness centra.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL AQUAPALACE ****
 • Lokalita dle CK: Praha a okolí
 • Místo dle CK: Praha

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 537
dnes 12–20 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Praha a okolí

0/ 5 6 recenzí

Nezávazná objednávka

HOTEL AQUAPALACE
    Česko, Praha a okolí, Praha

Původní cena
5 570 Kč/os

Cena
4 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 537

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku Sleva
2
4 790 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč