Popis

Popis hotelu Armas Gul Beach ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Armas Gul Beach leží 50 m od štěrkopískové a písčité pláži. Hotel ve městě Kemer nabízí 320 pokojů a v roce 2013 prošel renovací, klimatizace. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici obchody a vstupní hala. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Personál v tomto hotelu mluví anglicky, německy a rusky. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici jsou 4 sladkovodní bazén plavecké bazény s odděleným dětským bazénkem. O vaše pohodlí se postarají osvěžující drinky u bazénového baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků a do středu města. Vzdálenosti z hotelu: letiště AYT (60 km). O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti. Romantická stolování činí z hotelu Armas Gul Beach ideální volbu pro vaše líbánky.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: služku, služby prádelny, službu probuzení a lékařskou péči. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský klub, dětský bazének a služby hlídání dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

Během dne je také k dispozici bufet. Večery lze strávit na baru u vstupní haly. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje víno (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), pozdní snídani (provozní hodiny: 10:00 - 10:30), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), půlnoční snacky (provozní hodiny: 23:30 - 00:00), snacky (provozní hodiny: 12:00 - 17:00), pivo (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 23:00) a dorty a moučníky (provozní hodiny: 16:00 - 17:30).

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Armas Gul Beach si můžete vychutnat také turecké lázně. Hotel nabízí aktivity, jako jsou šipky či stolní tenis. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. plážový volejbal, aerobik či fitness. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show a živou hudbu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer

Kimeros Park

Kimeros Park *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)