Hotel Atermono Boutique Resort

  Řecko, Kréta, Platanias (Rethymnon)

Atermono Butique hotel

    Řecko, Kréta, Kréta - Rethymnon, Platanias (Rethymnon)
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

stylový luxusní boutique hotel vnitřní bazén a wellness stravovní přímo v hotelu možnost ubytování 2-4 osob

Stručná poloha

přímo u písečné pláže (Modrá vlajka) historické Rethymno 4 km nákupní možnosti v přímém okolí mezinárodní letiště 40 km

Poloha

Atermono Boutique Resort je luxusní boutique 5* hotel (otevřeno v roce 2019) se skvělou polohou přímo u velké písečné pláže Platanas (Modrá vlajka). Komplex se rozléhá v klidné části střediska, pouhé 4 km od historického Rethymna, v dosahu do 5 km k historickým a turistickým zajímavostem (Benátská pevnost a přístav, archeologické muzeum aj.). Nákupní možnosti jsou v přímém okolí (cca 200 m). Mezinárodní letiště Chania je vzdáleno cca 40 km (doba transferu 45 min) a Heraklion 58 km (doba transferu cca 1 hod).

Vybavení hotelu

hotelový komplex, s celkovou kapacitou 37 pokojů v několika kategoriích, tvoří hlavní budova s menšími provozními budovami vsazenými do prostorné udržované zahrady, která v přední části ústí u písečné pláže. Objektu převládá bílá barva kombinovaní s modrou barvou nespočtu bazénů (společné i náležící suitám). Uvítá Vás velmi elegantní vstupní hala s řadou art doplňků, recepce s vnitřním barem, ke stravování poslouží hlavní bufetová restaurace, dále Vám bude k dispozici stylové wellness centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem, masážní místností, hammamem, vířivkou, saunou i beauty salónem. Nechybí dobře vybavené fitness centrum či společenská místnost. Venkovní areál nabízí dva velké infinity bazény, pool snack bar a rozlehlé terasy s lehátky a slunečníky (v objektu zdarma, na pláži za poplatek). Příjemné slunění skýtá i střešní terasa. Lze sjednat pronájem jízdních kol, vozidel, prádelnu aj. Wi-Fi připojení ve společných prostorách a soukromé parkoviště jsou hostům k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

boutique hotel nabízí ubytování v luxusně vybavených superior a deluxe pokojích (30 m2, kapacita 2-3 osoby) a v suitách několika kategorií - deluxe (40 m2, kapacita 2-4 osoby, výhled do zahrady), deluxe s vlastním bazénem (40 m2, mezonetový typ, kapacita 2-4 osoby, boční nebo přímý výhled na moře) a Atermono VIP suity s vlastním bazénem (40 m2, kapacita 2-4 osoby, výhled na moře). Všechny pokoje a suity mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, minibar, trezor (poplatek), coffee/tea set, pracovní stůl, balkón nebo terasu.

Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky.

superior pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, minibar, trezor (poplatek), coffee/tea set, pracovní stůl, balkón nebo terasu (výhled do zahrady).

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu (lze sjednat polopenzi-rovněž formou bufetu).

Názor CK

stylové ubytovací boutique zařízení s důrazem na detail, vkus a kvalitu provedení. Oceňujeme nápaditost architektů, řadu zajímavých prvků (prosklení bazénu nad recepcí, střešní terasa, situování budov vůči pláži aj.), dále vysokou úroveň kvality služeb, vybavenost a pestrou škálu typů ubytování. Za zmínku stojí i vstřícnost vůči rodinám s dětmi a v neposlední řadě skvělá poloha vůči pláži a také vůči zajímavým místům okolí.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Atermono Butique hotel *****
  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Platanias -Rethymno

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 746
dnes zavřeno

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Atermono Butique hotel
    Řecko, Kréta, Kréta - Rethymnon, Platanias (Rethymnon)

Původní cena
27 890 Kč/os

Cena
24 543 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 746

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 543 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč