Atlantica Aqua Blue Hotel

  Kypr, Protaras

Hotel Atlantica Aqua Blue

    Kypr, Jižní Kypr, Protaras
Výhody nabídky
 • splash park pro děti
 • příjemný a moderní design
 • možnost swim-up pokoje
 • oblíbený u rodin s dětmi
Letovisko

Protaras

Umístění

V rezidenční a vilové zástavbě cca 3 km od centra Protarasu. Doprava taxi nebo autobusem (zastávka autobusu přímo u hotelu); případně chůzí po pěšině kolem pobřeží. Cca 5 km od přírodního parku Cavo Greco.
Cca 65 km od mezinárodního letiště LCA v Larnace.

Pláž

Nejbližší pláží je Mimosa Beach - cca 200 m od hotelu, menší, písčitá, veřejná.
Pláž Konnos - cca 1,8 km od hotelu, písčitá, veřejná, lehátka a slunečníky za poplatek; sezónně nabídka vodních sportů za poplatek.
Další pláže k dispozici směrem k Protarasu. Na Kypru jsou standardně pláže veřejné, může je tedy využívat kdokoliv, nejen hosté blízkého hotelu. Lehátka a slunečníky bývají za poplatek, ale ten je cenově příznivý (cca €7.50 / den / set slunečník + 2 lehátka). Můžete tak navštívit více pláží včetně například vyhlášené Fig Tree Bay oceněné certifikátem Modrá vlajka.

Hotel

5 budov, max. 5 pater, celkem 240 pokojů. Vstupní hala s lobby a recepcí, výtahy, 8 restaurací a barů včetně baru u bazénu, 3 venkovní bazény (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), dětský bazén, splash park se skluzavkami, minimarket.
Možnost úschovy zavazadel, za poplatek služby prádelny; Wi-Fi připojení zdarma.

Pokoje

Pokoj Standard - Pro max. 2 osoby. Vybaven 1 dvoulůžkovou postelí nebo 2 jednolůžkovými postelemi, dále klimatizací, TV, setem na přípravu kávy, trezorem, minilednicí / minibarem. Vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů). Balkon.
Pokoj Superior - Stejné vybavení jako pokoj standard, ale prostornější, navíc křeslo (v pokojích s výhledem do vnitrozemí lze rozložit do přistýlky pro dítě).
Pokoj Superior swim-up - Stejné vybavení jako pokoj standard, ale prostornější, navíc křeslo. Namísto balkonu terasa s přímým vstupem do sdíleného bazénu.
Rodinné pokoje - Stejné vybavení jako pokoj standard, navíc 2 pohovky, které lze přeměnit na přistýlky pro děti.

Stravování

Polopenze.
All inclusive - Snídaně, obědy, večeře, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.Přesný rozpis podávání jídel a zahrnutých nápojů obdrží klienti při check-inu v hotelu.

Rekreace

Fitness, stolní tenis, šipky.
Dětský klub. Sezónně animační programy pro děti i dospělé dle nabídky hotelu.
Wellness (za poplatek).

Informace

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc.Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
 • Transfery v destinaci
 • Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
 • 24/7 Služby česky hovořícího delegáta CK na telefonu
 • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Atlantica Aqua Blue ****
Lokalita dle pořadatele: Protaras, Protaras

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Atlantica Aqua Blue Hotel ****
Typ pláže: písčito - oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 718 215
dnes 9.30–16.30 h

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Kypr - více informací