Hotel Atlantica Mare Village

  Kypr, Ayia Napa

Atlantica Mare Village ex Kermia

    Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Velký moderní komplex bungalovů přímo u písečné pláže.

Popis

Velký moderní komplex bungalovů přímo u písečné pláže.

Přehled

3 typy bungalovů v zahradě ideální pro aktivní dovolenou kvalitní stravování v hotelu vhodné i pro rodiny s 1-2 dětmi

Poloha

přímo u písečné pláže nákupní možnosti v přímém okolí centrum střediska Agia Napa 3 km mezinárodní letiště 40 km

Poloha

hotel je postaven v atraktivní oblasti přímo u moře na závětrné straně Cape Greco, na jihovýchodním cípu Kypru. Vstup do moře je zde pozvolný. Samotné centrum letoviska Agia Napa je vzdáleno 3 km a Vy se do něj snadno dostanete místní dopravou, jejíž zastávka je v blízkosti resortu. V centru letoviska je nespočet nákupních možností, taveren a kaváren, obchůdků a turistických zajímavostí jako Mořské muzeum, klášter Agia Napa a další. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno 40 km, transfer cca 50 min.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex je velice prostorný, jednotlivé bungalovy jsou vsazené do velké udržované zahrady se vzrostlou zelení, hlavní budova je posazena v přední části areálu u pláže, je moderně zařízená, má recepci a lobby s barem, společenskou místnost s Wi-Fi připojení ve společných prostorách zdarma, restauraci podávající jak tradiční kyperské speciality, tak pokrmy mezinárodní kuchyně, dále konferenční sál, minimarket, obchod se suvenýry, relaxaci nabízí sauna a možnost masáží. Venkovní areál má velký sladkovodní bazén a dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, i na pláži, nechybí pool bar. K aktivnímu odpočinku Vám poslouží tenisové kurty za poplatek, volejbal, basketbal, lukostřelba, minigolf, fitness centrum, lze sjednat pronájem jízdních kol, na pláži vodní sporty. Můžete rovněž využít nabídku sportovních a zábavních programů pořádaných hotelem. Pro nejmenší hosty je zde dětské hřiště a dětský klub. Parkování je pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v několika kategoriích hezky a účelně zařízených bungalovů-typ A: studia s jednou obytnou ložnicí, typ B: bungalovy s jednou ložnicí a oddělenou obytnou částí, typ C: bungalovy se dvěmi ložnicemi a obývací částí. Všechny typy ubytování mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, Wi-Fi připojení (poplatek), kuchyňský kout, základní vybavení, lednice, mikrovlná trouba, toustovač, rychlovarná konvice, terasa s venkovním nábytkem.

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Stravování

polopenze formou bohatého bufetu.

Názor CK

luxusní hotel s vysokým standardem, vynikající polohou u nádherné písečné pláže a dobrou vybaveností je bezpochyby ideální místo pro aktivní dovolenou, kombinaci pobytu na pláži s poznáváním okolí. Výhodou je ubytování s vlastní kuchyňkou. Hotel je vhodný i pro rodiny s 1-2 dětmi.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 439
dnes 7.30–17 h

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.