Popis

Popis hotelu Austria Trend Hotel Europa Wien ****

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Stephansplatz Wien 300 m, Vlakové nádraží: Westbahnhof 3 km, Metro: Stephansplatz 300 m, Letiště: Vídeňské mezinárodní letiště Schwechat 18 km.

Vybavení pokojů

Postýlky nejsou k dispozici jako přistýlky ve všech typech pokojů, koupelna / sprcha / WC, Fén, Klimatizace: zdarma, Topení, Minibar: k zaplacení na místě, Rádio, Telefon, Kabelová televize, SAT TV, WLAN: zdarma, Bezpečné: zdarma, nekuřácké.

Typy pokojů, apartmánů

1 postel koupelna / sprcha / WC, Classic, ~ 16 - 18 m2, 2 postele koupelna / sprcha / WC, Classic, ~ 16 - 18 m2.

Stravování zahrnuto

Snídaně, Snídaně formou bufetu.

Domácí mazlíčci

Pouze na vyžádání, Euro 15, - za den splatné na místě bez jídla.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.