Popis

Popis hotelu Austria Trend Hotel Salzburg Mitte ***

Stručný popis

Moderní hotel s dobře vybavenými pokoji.

Poloha

hotel je ideálním výchozím bodem pro obchodní i volnočasové pobyty v Salcburku. Do centra cca 10 min autobusem (zastávka autobusu přímo u hotelu), jezero Fuschlsee cca 13 km, koupaliště cca 3,5 km.

Vybavení

moderní hotel s 97 pokoji disponuje přijímací místností s recepcí, barem a výtahy.

Ubytování

komfortní a elegantně zařízené jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) se sedacím koutem, telefonem, sat. TV, pokojovým trezorem, fénem, kosmetickým zrcátkem, sprchou a WC.

Stravování

snídaně: formou bufetu.

Sport a jiné aktivity

trasy pro pěší turistiku. Různé možnosti výletů (např. město Salzburg, Solnohradsko, Innsbruck, Kitzbühel atd.).

Další informace

Parkování: v ceně. Domácí zvíře: cca 10 EUR/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

Hotely Salcbursko