Popis

Popis hotelu Austria Trend Hotel Schillerpark ****

O hoteli

V srdci hlavného mesta Horné Rakúsko, budete v hoteli Schiller Park v príjemnej atmosfére, ktorá vám pomôže cítiť sa ako doma. Je to ideálne miesto pre úspešné konferencie, príjemné posedenie alebo príjemnú relaxáciu.

Poloha

Centrum: Linz, Nakupovanie: Landstraße Linz 50 m, Vlaková stanica: Hauptbahnhof 1 km, Letisko: Blue Danube Airport 15 km.

Vybavenie

Recepcia, Hala / lobby, WLAN: zadarmo, Výťah, Garáž: platí sa na mieste, Euro 18, - denne, Raňajková miestnosť, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Konferenčná miestnosť.

Ubytovanie

Detská postieľka ako ďalšia posteľná bielizeň nie je možná, Vaňa / sprcha / WC, Fén, Klimatizácia: zadarmo, Minibar: platí sa na mieste, Rádio, Telefón, SAT TV, WLAN: zadarmo, Trezor: , Detektor dymu, výber vankúšov. 1 posteľová vaňa / sprcha / WC, 20 - 27 m2, 2 lôžková vaňa / sprcha / WC, 20 - 27 m2, 1 lôžková vaňa / sprcha / WC, Deluxe , 20 - 27 m2.

Stravovanie

Raňajky, raňajky formou bufetu.

Zviera

Euro 16, - denne splatné na mieste bez jedla.

Horní Rakousko

lyžařské středisko Hinterstoder http://www.hinterstoder.at

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

Hotely Horní Rakousko