Přímo u pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Autokemp Dole

Poloha

kemp DOLE ** se nachází cca 5 km jižně od letoviska Živogošće, v klidném borovicovém háji.

Vybavení

v areálu kempu - restaurace, market, WI-FI za poplatek, parkoviště.

Ubytování

klimatizované domky pro 4-6 osob - velikost 32 m2 - tři 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky a jedna s patrovou postelí pro 2 děti do 12 let), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem (plynový vařič, lednice s mrazákem), sprcha a WC, SAT TV, prostorná terasa vybavena zahradním nábytkem. Domky PREMIUM jsou umístěny s výhledem na moře.

Stravování

vlastní.

Pláž

oblázková s pozvolným vstupem do moře, cca 10-100 m.

Sport

hřiště pro míčové hry, tenisové kurty, hřiště na pétanque, stolní tenis.

Doplňující informace

povinný poplatek za závěrečný 25 EUR/domek/pobyt, povinná vratná kauce 100 EUR/domek - slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení, pobytová taxa 1 EUR/os./den - platba na místě. Místo vhodné pro klidnou dovolenou v krásné přírodě. Domek je možné obsadit max. 4 dosp. a 2 dětmi do 12 let.

Slevy

dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. Osoba od 12 let na přistýlce - 2 990 Kč/os./týden.

Zvláštní slevy

v termínu do 1.7. a od 2.9. cena pobytu zahrnuje mimořádnou slevu 7=6 a 14=11.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Střední Dalmácie