Bahia Serena Hotel

  Španělsko, Andalusie, Roquetas de Mar

Hotel Bahía Serena

    Španělsko, Costa de Almería, Almería
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Letovisko

Roquetas de Mar

Umístění

Rozlehlý aparthotelový komplex se nachází přímo u pláže a dlouhé plážové promenády v oblasti Playa Serena, v okolí je několik restaurací, barů a obchodů. Centrum střediska je vzdáleno cca 7 km; cca 42 km od letiště.

Pláž

Pěkná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, se nachází přímo před hotelovým komplexem, možnost lehátek a slunečníků za poplatek.

Hotel

Recepce, lobby bar, výtahy, hotelová restaurace, WiFi v recepci zdarma; za poplatek internet. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén s terasou na opalování s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén.

Pokoje

Ubytování je zajištěno v apartmánech pro dvě až čtyři osoby, které jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC), oddělenou ložnicí se dvěma lůžky, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, telefonem, klimatizací, SAT/TV, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem s varnou konvicí a lednicí. Většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení obědů.

Rekreace

Animační programy pro děti i dospělé, miniclub, Spa centrum za poplatek nedaleko hotelu. Nabíádka vodních sportů na pláži. Půjčovna kol v blízkosti hotelu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bahia Serena Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 10 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 819 768
dnes 11–18 h

Lokalita

Costa de Almería

Půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé bílé pláže nebo plážičky ukryté mezi skalami, průzračná voda, pobřežní hory, polopouštní krajina. Tak lze několika slovy charakterizovat pobřeží Costa de Almería, neznámou východní část známého jihošpanělského regionu Andalusie.

Samotnému hlavnímu městu Almería dominuje pevnost Alcazaba, z které se vám dostane pohled na chudou arabskou čtvrť. Hlavní město této provincie je známo především jako „ciudad del moro“, tedy maurské město. Na Costa de Almería naleznete několik krásných pláží jakoMojácar, Almería nebo Roquetas de Mar. Nachází se v nejvýchodnější části Andalusie, provincii, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska s rozlehlou skalnatou polopouští.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Firotour.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.