300 m od pláže | Typ pláže: kamenitá, písčitá

Popis

Popis hotelu Baia Delle Palme Residence ***

Charakteristika

Přátelské prostředí, kde se budete cítit jako doma, v blízkosti vyhlášeného golfového hřiště a řady pláží. Ideální volba pro poznávací pobyty.

Poloha

Rezidence Baia delle Palme se nachází na jihu Sardinie, nedaleko známého archeologického naleziště Nora. Komplex je obklopen bujnou středomořskou vegetací. Živé městečko Pula s trhy, spoustou obchodů, restaurací a nočním životem je vzdáleno 2,5 km. Vzdálenost od letiště v Cagliari 43 km (cca 30 min).

Vybavení

Apartmánový komplex disponuje bazénem s mořskou vodou, je zde malý bar s venkovním posezením, kde je možno zakoupit jednoduchou snídani či snack v průběhu dne, menší dětské hřiště a nehlídané parkoviště. Ve vzdálenějším okolí naleznete restaurace, pizzerie a diskotéku. Wi-Fi pouze u recepce, zdarma.

Ubytování

Rezidenční komplex s rozlehlou zahradou je vystavěn v typickém středomořském stylu. Apartmány jsou světlé a vybavené TV/Sat, klimatizací, telefonem a rychlovarnou konvicí. Všechny mají velkou terasu nebo balkon s výhledem do zahrady či na bazén. (Apartmány nejsou vybaveny fénem.) MONO Mimose (cca 20 m2 + terasa) - pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a příslušenstvím, koupelna se sprchou nebo vanou. Všechny se nacházejí v přízemí s výhledem do parku. Max. obsazenost 2 os. (není možná dětská postýlka). BILO 2/4 Bouganville (cca 37 m2 + terasa/balkon) - ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem či vanou, terasa nebo balkon. Výhled z těchto apartmánů je možný na bazén nebo do zahrady. Max. obsazenost 4 osoby.(není možná dětská postýlka). TRILO Strelizie (cca 46 m2 + terasa 10 m2) - ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem, terasa nebo balkon. Tyto apartmány jsou situovány v hlavní budově nad recepcí. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 12 let. TRILO MARE Pini (44-47 m2) - celkem 4 apartmány, z nichž 2 jsou v přízemí a 2 v prvním patře, vybavené stejně jako ostatní trila. Tyto apartmány se nacházejí v blízkosti moře. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 12 let. Check-in mezi 15-20h, check-out do 10h.

Stravování

Bez stravy nebo se snídaní na vyžádání v CK. Nejbližší restaurace v městečku Pula, kde najdete také supermarkety a další obchůdky.

Sport a animace

Bazén s mořskou vodou je v provozu od června do září 9 - 19:30h, lehátka a slunečníky zdarma do vyčerpání. Rezidence nabízí možnost pronájmu horských kol, skútrů, automobilů, motorových člunů. Možnost vodních sportů 3 km. Vyhlášené 27jamkové golfové hřiště Is Molas je vzdáleno cca 3 km od komplexu.

Pláž

Bílá veřejná písečná pláž (dno tvořeno pískem s oblázky) v docházkové vzdálenosti 900 m je přístupná po přírodní cestě ve stínu pinií. Cca 300 m od budov se nachází pláž s vulkanickými kameny vystupujícími z moře, plážový servis zde není k dispozici. Spousta dalších nedotčených písečných pláží, např. vyhlášené pláže Chia s dunami, leží jen pár minut jízdy od rezidence.

Poplatky na místě

POVINNÉ: Vratná kauce € 150/apartmán Neuklizený kuchyňský kout € 100/apartmán Pobytová taxa € 0,80/os./den Pozdní příjezd: mezi 20 - 21 hodinou poplatek € 30, 21-00h € 50. V případě příjezdu po půlnoci ubytování až ráno. Pozdní příjezd nutno avizovat telefonicky předem. FAKULTATIVNÍ (na vyžádání): Postýlka pro děti do 3 let € 40/týden Extra výměna ložního prádla či ručníků € 10 os./výměna Extra úklid apartmánu € 30/hod. Menší zvířata € 80/pobyt

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sardinie