Popis

Popis hotelu Baia Di Ulisse ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Baia di Ulisse v Agrigento nabízí 92 pokojů na 2 podlažích. Nejbližší město je Agrigento (8 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici obchody, klimatizace, výtah a recepce. Je k dispozici dětské hřiště. Personál v tomto hotelu mluví anglicky, španělsky, francouzsky, německy a italsky. K dispozici je plavecké bazén s odděleným dětským bazénkem. Lehátka jsou k dispozici zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám. Vzdálenosti z hotelu: vlaková zastávka (8 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí pokojovou službu, lékařskou péči a služby prádelny. Hotel nabízí zasedací místnost. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Sport a volný čas:

Hráči golfu mají příležitost zahrát si na nejbližším golfovém hřišti, vzdáleném 55 km od hotelu.

Další informace:

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sicílie