Balatonberény Naturist Camping Resort

Maďarsko, Západní Maďarsko, Balatonberény

Naturistický kemp Balatonberény

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Balatonberény
Číslo zájezdu: 2 350 091
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zajezdu
Naturistický kemp Balatonberény - týdenní pobyt

Rádi bychom Vám nabídli ubytování v kempu na břehu Balatonského jezera, které je největším jezerem střední Evropy.

Jeho plocha je téměř 600 km2, délka 78 km, šířka 12 km , maximální hloubka 11 m, avšak průměrná pouze 3,5 m. Právě pro svou velikost se mu někdy přezdívá Magyar tenger, což znamená Maďarské moře. Jezero a jeho okolí je oblíbenou turistickou destinací, zejména kvůli snadné dostupnosti z České republiky. Samotný kemp má rozlohu 5,5 hektaru a vznikl již v roce 1988. Samostatná naturistická pláž byla vybudována v roce 1987, je citlivě zasazena do přírody její okraje lemují rákosy. Kemp Berény je nejstarším naturistickým kempem v okolí Balantonského jezera a je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Kromě ubytování v kempu (stany, karavany) nabízí i pokoje v motelu a chatky.

Poloha

Na břehu Balatonského jezera, v blízkosti obce Balatonberény.

Ubytování

V kempu je k dispozici 117 parcel o rozloze 80 až 120 m2, které leží bezprostředně na břehu jezera určené pro obytná auta a karavany. Při vstupu do kempu naleznete dalších 100 míst určených pro stany. Kromě těchto kapacit je hostům k dispozici motel, tři bungalovy a šest mobilních domů. Motel má 17 pokojů s oddělenými sprchami. Pokoje jsou dvou resp. tří lůžkové. Mobilní domy, ('mobilhomes') jsou pro 2 nebo pro 4 osoby. Bungalovy jsou dvojího typu, jeden je dřevěný a dva jsou zděné, vždy pro 5 osob. V chatkách jsou 2 ložnice, jídelna, sprcha a dobře vybavenáu kuchyň.V kempu je možnost parkování. 18 parcel 80 m2 54 parcel 90 m2 32 parcel 100 m2 5 parcel 120 m2 100 míst určených pro stan Všechny parcely mají elektrickou zásuvku 240V

Vybavení

V resortu je mimo recepce též restaurace, bufet, obchod s potravinami, prádelna a masáže. Ze sportovního vyžití Vám v resort může nabídnout tenis (100 m), ping pong, volejbal. Pro nejmenší je zde dětské hřiště. Večery můžete trávit u ohniště. V resortu lze platit platebními kartami. Využít můžete bezplatný i placený internet.

Stravování

Vlastní. Využít můžete jak restauraci v kempu tak i řadu restaurací v blízkém Balatonberény. Vyznačují se zpravidla tradiční maďarskou kuchyní. Najdete i příjemné csardy a vynikající vína.


Zábava

Zahradní šachy, volejbalové hřiště, půjčování lodiček/šlapadel, výlety po okolí. Např. hrad Hevíz (18 km) u kterého se nacházejí i termální lázně, muzeum Balaton a další. Tenis, plážový volejbal, ping pong.

Pláž

Výhodou, zejmé na pro děti, sw pozvolný vstup do jezera. Kromě toho je u vstupu do vody velké kruhové molo, které je největší stavbou tohoto druhu na pobřeží Balatonu. Molo přímo vybízí k opalování na břehu jezera a usnadňuje přístup do vody.

Doprava

Vlastní, vzdálenost autem z Prahy 531 km, cca 6 h cesty, z Brna 342 km, cca 4 h cesty

Další informace

Kuchyňka - Kuchyň je vybavena veškerým zařízením, které budete potřebovat. Parkování - přímo vedle ubytování nebo na nejbližším parkovišti v kempu. Úklid - při příjezdu se mobilní dům předává uklizený. V den odjezdu je nutné zanechat karavan uklizený a nepoškozený (umyté nádobí a vysypané odpadky). Musíte si přivést - povlečení (na polštář, deku i prostěradlo), utěrky, mycí houbičku a ručníky. V mobilních domech je zakázáno kouření a pobyt s domácími zvířaty. V den příjezdu je Vám mobilní dům k dispozici od 15.00. V den odjezdu jej musíte opustit před 12.00. Slevy: Sleva 10% pro členy INF

Popis hotelu
Naturistický kemp Balatonberény
Jediné naturistické ubytování na břehu Balatonského jezera!
Popis

Rádi bychom Vám nabídli ubytování v kempu na břehu Balatonského jezera, které je největším jezerem střední Evropy. Jeho plocha je téměř 600 km2, délka 78 km, šířka 12 km , maximální hloubka 11 m, avšak průměrná pouze 3,5 m. Právě pro svou velikost se mu někdy přezdívá Magyar tenger, což znamená Maďarské moře. Jezero a jeho okolí je oblíbenou turistickou destinací, zejména kvůli snadné dostupnosti z České republiky. Samotný kemp má rozlohu 5,5 hektaru a vznikl již v roce 1988. Samostatná naturistická pláž byla vybudována v roce 1987, je citlivě zasazena do přírody její okraje lemují rákosy. Kemp Berény je nejstarším naturistickým kempem v okolí Balantonského jezera a je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Kromě ubytování v kempu (stany, karavany) nabízí i pokoje v motelu a chatky.

Poloha

Na břehu Balatonského jezera, v blízkosti obce Balatonberény.

Ubytování

Naturistický kemp a pláž se nachází v malebném přírodním prostředí na pozemku o rozloze 5,5 ha s rákosovými porosty. Kemp poskytuje ubytování pro 1600 osob. K dispozici je 117 míst pro karavany oddělených živým plotem a 100 míst pro stany. Kromě toho našim návštěvníkům slouží 6 mobilních domků, motel a 5 apartmánů.

Další informace

Kuchyňka - Kuchyň je vybavena veškerým zařízením, které budete potřebovat. Parkování - přímo vedle ubytování nebo na nejbližším parkovišti v kempu. Kauce - Při příjezdu je nutné na recepci uhradit zálohu ve výši 100 eur. Mobilní dům se předává zároveň se soupisem inventáře. Pokud je vrácen nepoškozený, host obdrží kauci zpět v plné výši. Úklid - při příjezdu se mobilní dům předává uklizený. V den odjezdu je nutné zanechat karavan uklizený a nepoškozený (umyté nádobí a vysypané odpadky). Musíte si přivést - povlečení (na polštář, deku i prostěradlo), utěrky, mycí houbičku a ručníky. V mobilních domech je zakázáno kouření a pobyt s domácími zvířaty. V den příjezdu je Vám mobilní dům k dispozici od 15.00. V den odjezdu jej musíte opustit před 12.00.

Stravování

Vlastní. Využít můžete jak restauraci v kempu tak i řadu restaurací v blízkém Balatonberény. Vyznačují se zpravidla tradiční maďarskou kuchyní. Najdete i příjemné csardy a vynikající vína.

Doprava

Vlastní, vzdálenost autem z Prahy 531 km, cca 6 h cesty, z Brna 342 km, cca 4 h cesty

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování
  • Pojištění CK proti úpadku
  • Pojištění odpovědnosti CK
  • elektřinu a vodu
  • parkovací místo

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu
  • pobytovou taxu
  • stravu
  • cestovní pojištění - není-li objednáno

Informace o zájezdu

Pořadatel: Sunatur s.r.o., IČ 02455854.
Název hotelu dle pořadatele: Naturistický kemp Balatonberény
Lokalita dle pořadatele: Balaton, Balatonberény

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Balatonberény Naturist Camping Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 350 091
dnes 8–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Naturistický kemp Balatonberény
  Maďarsko, Západní Maďarsko, Balatonberény

Cena
4 100 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 350 091

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
4 100 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
330 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
204 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč