B&B Hotel Prague City

  Česko, Praha a okolí, Praha

B&B Hotel Prague-City: Pobyt na 5 nocí

    Česko, Praha a okolí, Praha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

B&B Hotel Prague-City*** je komfortní městský hotel s ideální polohou v centru Prahy. Nachází se pouhých 100 metrů od nábřeží Vltavy a 250 metrů od stanice metra a tramvajové zastávky Florenc. Hlavní nádraží Praha se nachází pouze jednu zastávku metrem. V okolí hotelu se nachází řada restaurací od ryze českých podniků, přes zahraniční kuchyni až po vegetariánské bistra. Jedná se o zajímavou lokalitu s perfektní dostupností do historického centra Prahy.

Ubytování

Hotel nabízí komfortní ubytování ve stylových a účelně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem a WC, TV, psací stůl, připojení k internetu WIFI, zvukotěsná okna a klimatizace. V pokojích není možnost přistavit přistýlku.

Snídaně

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci ve všední dny od 6:30 do 10:00 a o víkendech od 7:00 do 11:00.

Parkování

Parkování je možné v okolních uličkách, na okolních placených parkovištích nebo v placené hotelové garáží, kde je však omezený počet míst. Doporučujeme včasnou rezervaci. Cena 150 Kč/den. Dostupnost parkovacích míst nelze garantovat.

Domácí zvíře

Domácí zvíře je možné za poplatek.Základní cena zahrnuje

5x ubytování, 5x snídaně, Wi-Fi, možnost bezplatného early check-in a late check-out na vyžádání (podle dostupnosti), místní poplatky

Základní cena nezahrnuje

parkování v garážích 15 EUR/den
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz. níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: B&B Hotel Prague-City: Pobyt na 5 nocí ***
  • Lokalita dle CK: Praha a okolí
  • Místo dle CK: Praha

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 660 326
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

B&B Hotel Prague-City: Pobyt na 5 nocí
    Česko, Praha a okolí, Praha

Cena
5 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 660 326

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 250 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč