Hotel Bella Venezia

  Itálie, Benátsko, Benátky

5/5

BELLA VENEZIA

    Itálie, Benátsko, Benátky
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel Bella Venezia se nachází budově ze 16. století, 5 minut chůze od Ponte di Rialto a náměstí svatého Marka

Vybavení pokoje

V interiéru ubytovacího zařízení Bella Venezia Hotel najdete klasické benátské dekorace a starožitný nábytek. Pokoje skýtají výhled na kanál, typické benátské ulice nebo na taškové střechy.

Stravování

Snídaně podávaná v hotelu Bella Venezia představuje bohatý bufet včetně široké nabídky teplých a studených jídel. Světlá jídelna skýtá výhled na kanál.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bella Venezia ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 392 757
dnes zavřeno

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Benátsko

5/ 5 1 recenzí


O.N. prosinec 2016
Pobyt hotel Bella Venezia. Hotel odpovídá ****. Prostorné pokoje, perfektní koupelna, služby vynikající, dokonalá poloha hotelu ve čtvrti San Marco - náměstí... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-bella-venezia-benatsko-italie-z1392757/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.