Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Belmond La Samanna *****

Poloha: Hotel Belmond La Samanna patří mezi nejluxusnější hotely na Svatém Martinu, obklopuje ho pěkná tropická zahrada a pláž Baia Longue. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na Svatém Martinu je vzdálené cca 7 km od hotelu.

Vybavení: Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, vinný sklípek, 2 bazény, lázně, masáže, obchůdky, internetový koutek, Wi-fi v areálu hotelu, prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi, DVD přehrávač, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování: Za příplatek snídaně, obědy a večeře.

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, tenis, joga, pilates, šnorchlování, motorizované a nemotorizované vodní sporty na pláži, výlety jachtou. Golfové hřiště je v blízkosti hotelu.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Svatý Martin, přílet na ostrov Svatého Martina, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Svatý Martin, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety z ostrova Svatý Martin jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Svatý Martin (FR)