Popis

Popis hotelu Best Western Premier Muscat ****

Poloha

Hotel umístěný v Al Kuwair má ideální polohu pro poznání města Muscat a jeho okolí. Nachází se blízko centra města, kde je spousta atrakcí a aktivit. Na Al Qurum pláž se dostanete za 15 minut a Grand Mall se nachází 5 minut jízdy od hotelu. Na letiště je to vzdáleno 10 minut jízdy. K dispozici je parkoviště.

Ubytování

Best Western Premier nabízí 203 vkusně zařízených pokojů, jejichž součástí je klimatizace, TV, minibar, koupelna s WC a připojení na internet. Na výběr je z několika typů pokojů.

Vybavení a služby

Restaurace, kavárna, pokojová služba, business centrum, směnárna, výtah, prádelna, obchody, hlídání dětí, parkoviště, pronájem automobilů, okružní jízdy, úschova zavazadel, zařízení pro tělesně postižené.

Sport a zábava

Fitness centrum, pára, sauna, masáže, lázně, krytý bazén.

Stravování

Snídaně

Doprava

Letecky

1. den

VÍDEŇ - MUSCAT Odlet z Vídně s mezipřistáním s leteckou společností Turkish Airlines. Občerstvení během letu

Program zájezdu pro 2-10. den

MUSCAT Přílet do Muscatu. Uvítání a transfer do hotelu. Ubytování. Volné dny na odpočinek a koupání, možnost využití služeb hotelu.

11. den

MUSCAT - VÍDEŇ V brzkých ranních hodinách check - out z hotelu a transfer na letiště. Odlet do Vídně s mezipřistáním. Přílet do Vídně. Konec programu.

Muscat

Město, které překoná vaše představy – objevíte se v pohádce, v níž vás ohromí krásná architektura, svůdná vůně aromatického kadidla a vodních dýmek. Dodnes můžete obdivovat zastaralý obchodní přístav, který na vás dýchne svou starobylostí a lehce se přenesete do časů, kdy se zde naloďovali ušlechtilí arabští koně spolu s voňavou pryskyřicí či hedvábím. Dnes můžete v Muscatu vidět, jak se historické mešity prolínají s moderními domy či prosklenými budovami bank. Nejnovější a světově proslulé značky aut zde uvidíte stejně často jako divoké velbloudy. Jediné, co zůstává až na výjimky stálé, je teplé a slunné počasí.

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace

Hotely Muscat