Hotel Bin Majid Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

4/5

BM Beach Resort

    Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Pro milovníky klidné dovolené a ty, kdo nemají rádi vysoké hotelové komplexy!

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně, možnost příplatku na Ultra ALL INCLUSIVE vhodné pro rodiny s dětmi dobrý poměr kvality a ceny 3 bazény ICE Land Water Park a Dreamland Aquapark v blízkosti

Poloha

Ras Al Khaimah cca 60 minut od letiště v Dubaji přímo u privátní písečné pláže nedaleko golfového hřiště

Poloha

Ras Al Khaimah, v klidném místě, přímo u 800 m dlouhé písečné pláže, cca 60 minut jízdy od letiště v Dubaji, ve vzdálenosti cca 15 km od Dreamland Aquaparku.

Vybavení resortu

33 cabana pokojů, 84 deluxe chalet, 48 premium chalet a 8 suite chalet. Klimatizace, 6 restaurací a barů, 3 bazény, jacuzzi, sauna, ayurvéda masáže, salón krásy, fitness, vodní sporty, jet-ski, windsurfing, kajaky, jízda na banánu, šlapadla, tenis, plážový volejbal, dětský klub, Wi-fi internet, pronájem aut, shuttle bus do nákupního centra v Ras Al Khaimah.

Vybavení pokoje

Cabana pokoj - klimatizace, minibar, telefon, sejf, SAT/TV, žehlička a žehlící prkno,koupelna, sprcha, WC. Cabana mají výhled na bazén a do zahrady. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí do 4 let.

Pojmenování zařizení

Cabana pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti

Stravování

formou ALL INCLUSIVE, možnost příplatku na Ultra ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Pro milovníky klidné dovolené a ty, kdo nemají rádi vysoké hotelové komplexy!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 598 790
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Ras Al-Khaimah

4/ 5 3 recenzí


Marek Čermák březen 2019
Dovolená 2.- 9.3.2019 Bin Majid Beach Resort ****. Příjemná a klidná dovolená... celá recenze


Irena prosinec 2018
Spokojenost se zajezdem. Naprostá spokojenost... celá recenze


bohumir nusl říjen 2018
Navonena chudoba. fully inclusive povazuji , ze kdy si dam kafe nebo dzus tam ode me nebude vyzadovana platba. dite melo hlad tak jsem poprosil o... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).