Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Biyadhoo Island Resort

Poloha

Resort Biyadhoo Island se nachází v Jižním Male Atolu, transfér člunem od mezinárodníholetiště trvá cca 45 minut.

Vybavení

Recepce, bar, prádelna, obchod se suvenury, butik, restaurace, směnárna, bazhén.

Pokoje

DR: klimatizace, minibar (za poplatek), telefon, kávovar, TV, balkon nebo terasa, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů.

Zábava

Příležitostně hudební večery.

Stravování

Plná penze nebo možnost dokoupení all inclusive.

Program all inclusive

  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • Alkoholické a nealkoholické nápoje

Sportovní nabídka

Vodní sporty, potápění, šnorchlování, windsurfing, potápečská škola.

Wellnes

  • Spa, masáže, kosmetiský salón

Platební karty

VISA, Master Card, American Express.

Webové stránky

http://www.biyadhoo.co.uk/

Doba transferu

45 min

Maledivy

Jako hrst drahokamů, roztroušených na rovníku, leží v blankytných vodách Indického oceánu a zcela odpovídají představám o tropickém ráji. Sluncem vyhřáté bělostné pláže, průzračná modř oceánu a žhavé paprsky slunce – to je ideální kombinace, která vás zve k lenošení a relaxaci na nekonečných plážích.

Maledivské souostroví měří zhruba 760 km severojižním směrem a čítá na 1190 ostrovů a ostrůvků, které se shlukují do čarokrásných korálových atolů. Z celkového počtu je jen 202 ostrovů trvale obydleno. Místní teplé vody jsou bohaté na kyslík, což vytváří ideální podmínky pro život korálů a celý podmořský ekosystém. Maledivy jsou domovem neuvěřitelných 1350 druhů korálů a ryb, a tak zajisté i vy propadnete zdejšímu úchvatnému podmořskému světu, za kterým se opakovaně vydávají i ti nejnáročnější profesionální potápěči.

Kromě šnorchlování a potápění nabízí resorty nepřebernou škálu dalších sportů a zábavy. Po aktivně prožitém dni si pak můžete v klidu užít uvolňující masáž v lázeňském centru, vychutnat si skvělou večeři od místních profesionálních kuchařů nebo se zapojit do večerní zábavy s ostatními hosty.

 

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Hotely Kaafu Atol